Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a férfi elfelejti vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfi elfelejti vagy lemondja a randit, akkor az azt jelenti, h nem érdeklem?

Figyelt kérdés
2015. júl. 14. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

Nem feltétlen, véletlen bármikor közbejöhet, "shit happenz" mondja a míves angol :))) Ezért adtam én is 3 esélyt minden csajnak a randira. Ha háromszor egymás után történik véletlen, az már eléggé sokat elárul.


A jelenségnek neve is van, "Nagymama-szindróma"

2015. júl. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ha következô idôpontot nem ajánl föl ? :")
2015. júl. 14. 17:35
 3/4 anonim ***** válasza:
56%

Elfelejti? Akkor nem érdekled. Hacsak nincs neki nagyon nyomós indoka, miért felejtette el - mondjuk valami stressz érte, de azért az ember nem szokott elfelejteni ilyet.

Ha valami közbe jön, még el is hisszük, lehet olyan, hogy halaszthatatlan dolog, de ha többször, az már egyértelmű, hogy kifogás.

2015. júl. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül, talán csak közbejött valami, nagyon stresszes időszaka van, nagyon kimerült, nagy a hajtás a munkában pl. Nekem volt olyan magánéletileg full stresszes és munkában túlterhelt időszakom, hogy egymás után 2 esernyőt hagytam el pár héten belül, nyilvános WC-ben, áruházban, és arra sem emlékeztem, mit csináltam egy órával azelőtt. Nagyon rossz volt, semmire nem tudtam koncentrálni. Utána jó távolra mentem szabira egyedül pár napra, aztán jobb lett, miután kiszakadtam a megszokott közegből egy kicsit.


Ha nem ajánlja fel, ajánlj fel te valamit, aztán meglátod.

2015. júl. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!