Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 30-40 év körüli nők! El...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-40 év körüli nők! El tudnátok képzelni komoly kapcsolstot egy huszonéves sráccal?

Figyelt kérdés
2015. dec. 9. 22:25
1 2 3
 21/28 aur_eola válasza:
100%
Na végre. Volt idősebb pasim. Kösz nem. Sportolok, így nem látszik a korom, a nálam idősebb pasik viszont sajnos nem, aki meg igen, az nem szabad. Fiatal, életerős és szabad pasi....jaja
2015. dec. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Akit most életem szerelmének érzek, 2 évvel idősebb nálam és soha senki nem volt rám ilyen hatással, mint ő.
2015. dec. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Nem működök nálam fiatalabb pasikkal, mert öcsémként tekintek rájuk, ez van. Volt próbálkozás, volt egy időszakom, amikor nyitottam, hátha, de nem ment, és ezt nekem is tudomásul kellett vennem, hogy nálam ez nem működik, de a pasi javára sem a nagy korkülönbség, egyszerűen frusztrál, hiába tudom, hogy ez csak egy szám, az érzéseim ilyenek. Életem nagy szerelménél nem szabad, hogy ilyen frusztráló érzések legyenek. Tudom, hogy most az a divat, hogy fiatalabb legyen a pasi (akár egy vagy két évtizeddel is - vagy még több), vagy akár generációnyi korkülönbség legyen a pasi javára, de én ettől még a korhoz hozzám közel állókhoz vonzódom, 1-6 év a pasi javára, ez az én tapasztalatom.
2015. dec. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
49%
Ja,persze! Komoly szülői kapcsolatként,anya-fia!
2015. dec. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
El tudom képzelni. Most 30 vagyok és volta már fiatalabbal is, sokkal rugalmasabb volt, mint egy 10 évvel idősebb. De azért nem kisfiút szeretnék magam mellé, úgy látom 25 alatt nagyítóval kell keresni az érett emberkéket (ami nem baj, inkább természetes dolog), szerintem.
2015. dec. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Ha reálisan nézem a dolgot, akkor NEM, de ha nem reálisan nézem, akkor sem kezdenék 30 évesen egy 20 évessel. Vannak elveim!
2015. dec. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
0%

3-as 12-09 22:35


Most lehet, hogy jó az a 11 év korkülönbség. de mi lesz később? Te öregszel, viszont a hapsid még 40 évesen is fiatalos, a férfiak nem igen változnak. Te már nem biztos, hogy úgy kívánod a szexet, elég lenne neked heti egy alkalom, vagy havonta párszor. Viszont a pasid meg mindennap akarná.

40 évesen meg majd a 20 éves suncikra fog bukni.

Bár kivételek mindig vannak. Ha tényleg szerelmes, akkor akár hosszú is lehet ez a kapcsolat.

2015. dec. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
A férfiaknak megengedett dolog, de én nem tudnék a saját kedvemre egy sokkal fiatalabb emberkét felhasználni, se szexre, se szerelemre.
2015. dec. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!