Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 30-40 év körüli nők! El...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-40 év körüli nők! El tudnátok képzelni komoly kapcsolstot egy huszonéves sráccal?

Figyelt kérdés
2015. dec. 9. 22:25
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
22%
Én nem.
2015. dec. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
27%
kapcsolatot biztos nem,max csak sex
2015. dec. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
46%
38 vagyok, a férjem 11 évvel fiatalabb. De ez messze nem jelenti azt, hogy rajta kívül szóbaálltam volna bármelyik másik húszévessel. Ő volt a millióból az az egy, amelyik tényleg éretten, normálisan gondolkodik, plusz ugyanúgy terveztük a jövőnket, ugyanaz a véleményünk a gyerektémáról, a politikáról, a külföldi életről... így hát elkezdtünk randizgatni, szerelem, házasság... senki mással nem történhetett volna ugyanígy. Főleg mert te valószínűleg csak dugni, aztán a trófeákkal dicsekedni akarsz a többi kis barátodnak, erre ugyan nehezen fogsz rávenni bárkit, esetleg valami válás utáni lelkisérült nőt.
2015. dec. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
0%

Én 29 vagyok, már majdnem 30, a férjem 26-ot töltötte nyáron. 3,5 év van köztünk. Én 24, a férjem majdnem 21 volt amikor összejöttünk. Sose volt ebből gond.


40 évesen már szerintem nem kezdtem volna 30 alattival.

2015. dec. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
A kérdésben "kapcsolatot" akartam írni, elnézést a bakiért.
2015. dec. 9. 22:38
 6/28 anonim ***** válasza:
67%
#3: azért elég sarkosan fogalmazol. Durva, hogy piedesztálra emeled a férjedet, mintha más huszonéves nem létezne, akivel hasonlóképp vélekednél a világról, gyermekkérdésről, politikáról, külföldi életről. :D Biztos minden huszonéves férfi gyökér...mi ez a komment, ha nem méltó tükre annak, hogy emocionális alapon való létezési állapotban élsz?
2015. dec. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
73%
Sok huszonéves néz ki 40-nek,és ez fordítva is igaz,ez nem kor hanem ember függő.33/N
2015. dec. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim válasza:
100%
#3 a kérdésben "komoly kapcsolat" áll. Akkor honnan veszed hogy "csak dugni akar"? Úgy bírom ezeket a bunkó embereket az előítéleteikkel...
2015. dec. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehetséges lehet egy komolyabb kapcsolat, de csak akkor, ha a másik is komolyan áll hozzá, hozzám, kettőnkhöz.
2015. dec. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Nocsak, aki nem tudna elképzelni ilyet, az már nem is hasznos? Miért?
2015. dec. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!