Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 30-40 év körüli nők! El...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-40 év körüli nők! El tudnátok képzelni komoly kapcsolstot egy huszonéves sráccal?

Figyelt kérdés
2015. dec. 9. 22:25
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
55%
31 éves nő vagyok és soha nem voltam nyitott arra, hogy a férfi fiatalabb legyen a párkapcsolatban, mint én (szexkapcsolatra meg egyáltalán nem vagyok nyitott), a nálam 1-6 évvel idősebb férfiakkal jövök ki legjobban. Ne kérd, hogy megmagyarázzam, mert ugyanúgy nem tudom megmagyarázni, ahogy azt sem tudom megmagyarázni, miért van hányingerem a spenótfőzeléktől, miközben a spenótos lasagnát meg simán megeszem...
2015. dec. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

El.

N

2015. dec. 10. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 Tsorba Kelemen válasza:

Eltudom képzelni, de az ismeretségi körömben többnyire 10 éven belül válással végződött (de, az is igaz, hogy az átlagos komoly kapcsolatok nagy része szintén azzal végződik).

Amúgy, meg miért ne?

2015. dec. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen kapcsolatban vagyok már régóta. 5 év van köztünk.
2015. dec. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
60%

11.


Egy intelligens ember tudja, hogy bizonyos extrém esetektől eltekintve, 1-5 év körkülönbség nem akkora dráma, még akkor sem, ha a férfi a fiatalabb. Természetesen abban az esetben, ha az a férfi érettebb a koránál.

2015. dec. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
*korkülönbség
2015. dec. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
# 15 Időpont tegnap 18:04 - Ez nem intelligencia kérdése. Valaki vagy nyitott arra, hogy a nő is lehet idősebb egy párkapcsolatban, vagy nem. Ez ugyanolyan, mint hogy az embereknek eltérő testalkatok jönnek be. Nem jövök ki úgy a nálam fiatalabbakkal, mint az említett korosztállyal. Csak haver szinten, de több nem. Van egy 5 és fél évvel fiatalabb öcsém, és a nálam fiatalabb fiúkban, férfiakban ugyanazt a kistesót látom, mint az öcsémben. Társként viszont nem egy kistestvérre van szükségem.
2015. dec. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 Messor725 válasza:
100%

Ahogy mondani szokták: Ízlések és pofonok....

Van, aki a korkülönbséget, valaki a magasságot, valaki a súlyt, megint mások meg mást nem tolerálnak... de az igazság az az, hogy mint szinte minden, ez is csak fejben dől el... közrejátszik a neveltetés, az intelligencia, a jól vagy éppen a többnyire rosszul értelmezett erkölcsi és etikai normatívák, a hülyeség és a tapasztalat.

Éppen ezért a kérdés helytelen... hiszen én el tudom képzelni. A kérdés inkább az, hogy Te vagy a kiválasztott el tudja-e képzelni!? Minden más, csak blabla.

2015. dec. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Én tisztában vagyok vele, hogy vannak ilyen kapcsolatok, de nekem nem megy. Volt próbálkozás, nem tudom megerőszakolni az érzéseimet.
2015. dec. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
78%
És ha megismernél egy neked tetsző szimpatikus férfit (tényleg nagyon tetszik) jòl kijöttök, képes lennél azért visszautasítani csak azért, mert ne adj isten 2-3 évvel fiatalabb? Na ez intelligencia és józan ész kérdése. A kor sok esetben csak egy szàm. Senki sem ettől fog éretten viselkedni.... na mindegy. Te tudod. Lehet, életed szerelméről maradsz le valami buta rögeszme miatt.
2015. dec. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!