Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem maradt önbizalmam randizni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem maradt önbizalmam randizni. Jártatok így? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Az történt,hogy most ért véget egy 5 éves kapcsolatom, engem dobtak ki(most jutott eszébe az exnek, hogy nem élte ki magát), ez mindegy is . Mielőtt összejöttünk teli voltam önbizalommal, bármilyen nőhöz odamentem, az sem számított ha lekoptattak, simán mertem próbálkozni. De most mióta egyedül vagyok, és többet járok bulizni azt veszem észre magamon, hogy nem merek kezdeményezni a nőknél, minden féle elutasítástól félek. Ez normális, egy idő után elmúlik majd? Voltatok már így? 25 f
2015. dec. 9. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elmúlik, tapasztalat. Lehet, hogy kell hozzá pár hónap vagy akár egy év is, de ne parázz rá.
2015. dec. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem jártam így. Szimplàn azért mert sose volt önbizalmam ami elmehetett volna.
2015. dec. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amíg nem jössz rendbe,addig ne ismerkedj...
2015. dec. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy volt ilyen, 2 év után most ráztam helyre magam és lesz is egy találkozom, ha minden jól megy. 23f
2015. dec. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Idovel elmulik persze.En is hasonlo cipoben jartam.Kell egy kis ido mire az ember megemeszti a dolgokat,amig ujra helyretesz mindent magaban.Ugymond berozsdasodtal egy kicsit ezen a teren atmenetileg.
2015. dec. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!