Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 22 éves srác vagyok. Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves srác vagyok. Hogy hívjak el egy 16 éves csajt, aki tetszik nekem randizni, hogy igent mondjon?

Figyelt kérdés
Egy faluban lakunk néha szoktunk a buszon beszélgetni.

2015. dec. 6. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:

ne csinálj belőle nagy ügyet, csak hívd el valahová

nem is kell randinak hívni, elég ha felajánlasz egy programot

2015. dec. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hogy igent mond-e, az nem rajtad fog múlni.
2015. dec. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudod garantálni,hogy igent mondjon.Egyszerűen kérdezd meg és reménykedj a legjobba.Ha meg nem jön össze,legalább megpróbáltad.
2015. dec. 7. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nevettesd meg előtte ;) aztán meg tedd fel neki a kérdést de kicsit közömbösen (kicsit) pl.. (az én nevemet mondom)

Gréta.. Van egy jó hely itt a közelben (azt te mond neki h mi ) este össze futhatnánk és szórakozhatnánk egy kicsit (erre tuti a lány hááát őőő ) és vágj szavába ! jó lesz beszélgetünk stb jobban megismerjük egymást és viszek neked csokit is


Ha Tetszel neki igen fog mondani ha nem akkor ne reménykedj :)

2015. dec. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
16 évest? Sehogy.
2015. dec. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hagyd békén a lányomat, mert összeverlek. Korodbelieknek nem kellettél?
2015. dec. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
16 éves? Hát nem lesz nehéz.
2016. jan. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia, van kedved eljönni velem valahová?

Az igen nem biztos. Viszont, ha nem randira hívod, hanem sima találkára, és lát benned valamit, abból később lehet randi, és úgymond biztos "igen".


Tessék, ennyit mondj neki. :)

2016. máj. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!