Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy jelezzem felé hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jelezzem felé hogy tetszik? Vagy hogy felfigyeljen rám?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


22 éves lány vagyok, új munkahelyem van, és van ott egy srác oda szokott járni és nagyon megtetszett. Még élőbe nem nagyon beszéltünk csak köszöntünk egymásnak. A kolléganőm utalt rá neki hogy tetszik nekem. Csak elpirult nem mondott semmit.

Hát elhatároztam írok neki a facebookon, irtam szia mizujs? aztán így elkeztünk beszélgetni, de nem olyan dolgokról amiből arra kéne következtetnem hogy esetleg ő is akarna tőlem valamit. Mit tegyek? mit írjak neki? nem akarom hogy azt higgye rá szállok teljesen, nem akarok nyomulni sem... köszi a segítséget előre is :)



2015. júl. 27. 14:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia. Szimpatikus vagy, tetszel nekem, lenne kedved egy kávéhoz?

Komolyan nem értem, mi ebben a nehéz!

2015. júl. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mert szerintem olyan gáz ha egy lány kezdeményez... meg elég szégyenlős is vagyok..
2015. júl. 27. 14:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor így jártál!
2015. júl. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ősi recept, figyelj, tádámmm:

> Ha valamit el akarsz érni, tenned kell érte. <


Bonyolult, nem? :D

2015. júl. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
jólvan na :D de tényleg szégyenlős vagyok, és ha nemet mondana? az irtó ciki lenne... :(
2015. júl. 27. 17:25
 6/8 anonim ***** válasza:

Már maga az irtó ciki, hogy facebookon írtál rá. :(

De még javíthatsz a helyzeten azzal, ha odamész hozzá élőben és egy beszélgetést kezdeményezel. Nem kell mindjárt megkérdezni hogy feleségül vesz-e, csak egyszerűen beszélgessetek, mint két értelmes ember. :)

Ha van szikra, akkor úgyis menni fog gördülékenyen.

2015. júl. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én nem tudom milyen irtó ciki dolgot éreznél...szerinted a pasik nem éreznek valami hasonlócskát amikor mondjuk kapnak 1-2 nem-et? Az gondolom mind1 mert nem mi vagyunk azok...:D


Szerintem nem éld bele magad, lehet barátnője van és nem lép feléd. Mondjuk azt, hogy visszaírt facebook-on remélem tudod hogy semmit sem jelent, merő kedvesség.

2015. júl. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Először inkább érdeklődd meg van e valakije. Dumáljatok. Legyen benne minimum 2-3 óra kommunikáció élőben ugyanez. Ennyi idő már elég a barátzónában. Ha barátok vagytok onnantól meg mint két pofon. Társasági élet. Egyszer csak elmentek valahova kettesben. A srác megérzi ha tetszel neki. Hajrá.
2015. aug. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!