Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bejövök a lánynak vagy simán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök a lánynak vagy simán barátként gondol rám?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az egyetemen megismerkedtem sgy lánnyal. Ő picit fiatalabb mint én. Egy előadásra járunk és nagyon sokszor néztük egymást szemeztünk mindig rámmosolygott. Utána elkezdtünk beszélgetni. Mélyebb témákról is, hogy a volt pasija miatt lelkileg rosszul érezte magát stb. Mindig segít a szakdolgozatok megírásában hajnalokig beszélgetünk. Nem tudom mire vélni a dolgot ő nagyon bomba lány az ideálom és a két kezem összetenném érte. Én pedig nem vagyok egy Brad Pitt szóval elég szkeptikus vagyok. Gondolkodtam már hogy eléállok és Megmondom kerek perec hogy tetszik benne, hogy más mint a többi lány és szeretném jobban megismerni, hogy kijárunk. Csak azt ne tudom, hogy hogyan közöljem vele, hogy nekem nem igazan volt komoly kapcsolatom. Csókolózni is csak párszor csókoltam nem hogy randevún mikor voltam utoljára. És eléggé ideges lennék. Nem tudnék lazítani plusz egy beszédes ember se vagyok. Gondoltam elbuszoznék vele a buszmegállóig és ott beszélgetnék vele erről. De az is lehet hogy totál félreértettem a csajt és csak barát. Vélemény? Előre is Köszi a válaszokat. 23f



2015. dec. 9. 01:47
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
igaz így utólag már mindegy, de máskorra.. a lányok nem szeretik ha hamar kimondanak olyanokat nekik, hogy szerelmesek beléjük, vagy naaaagyon tetszenek. először jelek, tettek, aztán bensőségesebb témák.. aztán lehet ilyeneket mondani. amikor már nem valószínű hogy csak megijed a helyzet komolyságától. ha ő még nem biztos a dologban, akkor nem akarja ezt hallani.
2015. dec. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!