Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bejövök a lánynak vagy simán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök a lánynak vagy simán barátként gondol rám?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az egyetemen megismerkedtem sgy lánnyal. Ő picit fiatalabb mint én. Egy előadásra járunk és nagyon sokszor néztük egymást szemeztünk mindig rámmosolygott. Utána elkezdtünk beszélgetni. Mélyebb témákról is, hogy a volt pasija miatt lelkileg rosszul érezte magát stb. Mindig segít a szakdolgozatok megírásában hajnalokig beszélgetünk. Nem tudom mire vélni a dolgot ő nagyon bomba lány az ideálom és a két kezem összetenném érte. Én pedig nem vagyok egy Brad Pitt szóval elég szkeptikus vagyok. Gondolkodtam már hogy eléállok és Megmondom kerek perec hogy tetszik benne, hogy más mint a többi lány és szeretném jobban megismerni, hogy kijárunk. Csak azt ne tudom, hogy hogyan közöljem vele, hogy nekem nem igazan volt komoly kapcsolatom. Csókolózni is csak párszor csókoltam nem hogy randevún mikor voltam utoljára. És eléggé ideges lennék. Nem tudnék lazítani plusz egy beszédes ember se vagyok. Gondoltam elbuszoznék vele a buszmegállóig és ott beszélgetnék vele erről. De az is lehet hogy totál félreértettem a csajt és csak barát. Vélemény? Előre is Köszi a válaszokat. 23f



2015. dec. 9. 01:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Ha a volt pasiját veled beszéli meg, akkor van egy rossz hírem...


Bár lehet, hogy ezzel pont arra célzott, hogy már nem foglalt és vágyik valami jobbra.


Szerintem próbálj meg kicsit egyértelműbb jeleket adni, hogy nőként tekintesz rá.

2015. dec. 9. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Hajnalokig beszélgetsz vele, és még nem hívtad el randizni, várjad csak a sült galambot....
2015. dec. 9. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

A volt pasiját megemlítette.

Igazából ritkán tudunk kettesben lenni. Barátnői előtt pedig nem hivnám el. Nem szeretném kellemetlen helyzetbe hozni, hogy egy ilyen hapsival képes szóba állni.

Ezért szedném össze a tökeimet és mennék el vele az állomásra. A városi buszon jó darabig együtt utaznánk pár csoporttársal utána szabad lenne a pálya.

2015. dec. 9. 01:57
 4/21 anonim ***** válasza:
Istenem hívd el facen akkor, mit bonyolítod....
2015. dec. 9. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen mire is vársz? Szedjen fel ő téged? Hajnalig beszélgettek és ebből nem veszed a lapot? Azonnal hívd meg egy vacsorára...és ott akkor ne magyarázkodj mint egy ovis hogy járnál velem? Hanem cselekedj....dobja a labdát Te meg nem csapod le!! Jó reggelt!
2015. dec. 9. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Azért, ne ringassuk szegényt álomvilágban, az hogy hajnalig beszélget valakivel nem jelent semmit. Én is beszélgettem egy lánnyal hajnalig és nemet mondott randira. Igaz, hogy nem hagytam magam és egy hosszú idő után újra megkerestem és most igent mondott, de ez akkor sem 100% jel...
2015. dec. 9. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Facen szerintem ilyet nem illik. Gondolkodna csak rajta. Így meg ha tökös lennék gyorsan válasholnia kellene. Jó ezt már eldöntöttem hogy akkor ma beszélek vele. Amit fentebb leírtam az megfelel ? A kerek perec ? Sose voltam jó egekbe a PUA wudu dolgokba. Nem célravezető számomra.


Köszi a válaszokat

2015. dec. 9. 02:14
 8/21 anonim ***** válasza:
Persze, meglepődésből azonnal a képedbe mondhatja a neved, és nem mondanák meg neki mindent, hogy mit érzel, hívd el találkozni, nem is kell azt mondani, hogy randi. Én is azt csináltam most a lánnyal, elhívtam dumálni, senki nem mondta, hogy randi majd alakul.
2015. dec. 9. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
a nemet*
2015. dec. 9. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen hívd el moziba, sütizni, kávézni, borozni, akárhova. Ha elmegy veled, akkor úgyis kettesben lesztek van időtök beszélgeni. Tudsz neki udvarolni. Aztán majd látod, hogy reagál rá. Nem kell kapásból szerelmet vallani. Gondolom ő sem hülye, le fogja vágni egyből, hogy nem barátkozási szándékkal hívtad el.
2015. dec. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!