Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejöttél már valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttél már valakivel neten keresztül?

Figyelt kérdés

Úgy értem, h ismerkedtél-e már a neten, úgy, h sikeres volt(mármint a megismerkedés), és kapcsolat lett belőle?

És ha igen mennyi ideig tart(ott)? És ha nem, akk miért nem jött össze? Köszi a válaszokat. Légyszi kort és nemet is:)


2010. márc. 22. 15:44
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Én nem, de az egyik osztálytársnőm már 1 éve és 8 hónapja jár egy fiúval, akit a neten ismert meg. Távkapcsolat és csak havi 4szer5ször taliznak, de MSNen éjjeleket beszélnek át. Nagyon szeretik egymást!
2010. márc. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

igen, leírom az én történetem

egy ilyen társkereső oldalon futottunk össze.

egy ideig csak ott beszélgettünk, mert nem adom meg rögtön mindenkinek a számom, csak ha előtte kicsit már beszéltünk.

abból le tudom szűűrni mennyire értelmes, mennyire tudok vele közös témát találni egyebek. persze lehet olyan is ,hogy a gépen tök jól elbeszélgettek aztán élőben meg tök kuka ...

aztán csak megadtam neki a számomat. telefonon is beszélgettünk néhányszor, azért a hangját is hallani akartam, mert abból is sokmindent le lehet szűrni...

aztán találkoztunk, kora este, világsoban. kora összel, egy kiülős kávézós helyre mentünk, beszélgettünk, meg sétáltunk, aztán hazavitt. a kapuban kapott két puszit és ágyő. aztán elkezdtünk találkozgatni, ....

mostmár van egy 1 éves kisfiúnk, és a felesége vagyok november óta, és nagyon boldogok vagyunk :D

keresgélni kell, vannak ám normális egyedek is , csak meg kell találni :D

2010. márc. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

19:14-nek: Gratulálok neked!

Szerencsével jártál akkor:) És köszi, h megosztottad a sztoridat:)

Remélem 1x majd nekem is összejön..:)

2010. márc. 22. 19:20
 24/24 anonim ***** válasza:

Én még 13-at se töltöttem be, volt egy-két hónapig egy netes barátom, akivel tervezgettünk találkozót. :D

De azért csak veszélyes 15 éves sráccal csak úgy találkozni, így nem jött össze, kiderült, h talált mást, mert köztünk van egy órányi vonatozó távolság.

Szép volt amíg tartott, sokszor felvidított, és önbizalmat adott, de ez ilyen fiatal korban nem épp a legjobb...

2010. ápr. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!