Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejöttél már valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttél már valakivel neten keresztül?

Figyelt kérdés

Úgy értem, h ismerkedtél-e már a neten, úgy, h sikeres volt(mármint a megismerkedés), és kapcsolat lett belőle?

És ha igen mennyi ideig tart(ott)? És ha nem, akk miért nem jött össze? Köszi a válaszokat. Légyszi kort és nemet is:)


2010. márc. 22. 15:44
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

igen:)

11 hónaja tart és egy hónap msn után találkoztunk, pedig 3 km-re lakik :)

2010. márc. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
bocsi előző vagyok: lemaradt 18/L és 22/F
2010. márc. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 lacikaaaaa ***** válasza:

Én itt ismertem meg gyakorin,majd msn-en kb egy hónapig beszélgettünk.Aztán jött az első találka, minden a lehető legtökéletesebb volt és már három hónapja tart a kapcsolatunk.A lehető legjobb lányt találtam meg itt :).

18/F

2010. márc. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:

énis ismerkedtem. és sikeres volt és még mái napig is tart már több mint fél éve:D

és 1 hónap ismerkedés után találkoztunk:D

16/L

2010. márc. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
De jó akk nektek:)) Hát remélem én is hasonlóan szerencsés leszek...De még 1 kérdés: Szerintetek Hol talizzak először olyavalakivel akivel pár hete dumálunk MSNen?
2010. márc. 22. 16:42
 16/24 anonim ***** válasza:
mi ott ismerkedtünk meg 7 éve. kb 1-2 hónapot beszélgettünk utána találkozgattunk és kb a 3-4. találkozón jöttünk össze.
2010. márc. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
menjetek el billiárdozni vagy bowlingozni vagy csak úgy üljetek be valahova:)
2010. márc. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
igen.két hónap után találkoztunk,és 5 éve vagyunk együtt :)
2010. márc. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy Te hol laksz és a srác hol lakik. Ha a Te faludban/városodban találkoztok akkor csak tudsz olyan helyet ahová betudtok ülni beszélgetni vagy sétálni mondjuk. Elsőre az a jó mikor sétálgatva beszélgettek. de kinek mi
2010. márc. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:

én neten ismertem meg a barátomat.1 hónapig csak msnen meg telefonon beszéltünk,aztán összejött az első találkozó is.nagyon jól sikerült szóval utána még 3szor találkoztunk és elcsattant az első csók.ez volt 4,5 hónapja. (:

én 15/L ő 17/F

2010. márc. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!