Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan hogy összejötté...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan hogy összejöttél valakivel az iskoládból?

Figyelt kérdés
Ha igen hogyan történt?
2011. júl. 23. 22:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. júl. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Igen! Az egyetemen. Előtte hülyeség mert úgy is szétmentek. Am meg nagyon egyszerűen, mert ilyenkor már nem gyerekek próbálnak felnőttként viselkedni.
2011. júl. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
az igazgatóbácsival
2011. júl. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Jaj, zsici, bírom a humorod!

Amúgy igen, lassan 4 hónapja járunk. Hogy hogyan történt, azt elég hosszú lenne elmondani. Már az elején, amikor megismertem, és először meg akartam szólítani, olyan csúnyán nézett rám, h inkább meggondoltam magam. Később azt vettem észre,hogy a folyosón egyre többször ül mellém, és nyomja a vicceit. Egyre gyakrabban...annyira, hogy végül minden szüneten kijártunk beszélgetni, és nagyon élveztem. Alig vártam, h szünet legyen, hogy beszélgethessünk. Csodálatos barátként tekintettem rá. Hamar rájöttem azonban, hogy ő többet akar. Még mielőtt akármit mondott volna az érzéseiről, azt mondtam, hogy nem akarom bolondítani. Aztán sokáig kerültem, végül folytatódott ugyanaz. Szégyellem bevallani, de ezt ötször játszottam el vele, és nagy fájdalmat okoztam neki. Végül nagyon megsértettem, és örülhettem, mert végre békén hagyott. Akkor viszont már annyira a szívemhez nőtt, hogy nem tudtam, nélküle mit kezdjek magammal. Nagy nehezen kiböktem neki, hogy szeretem(mellesleg ezelőtt ő rengetegszer mondta nekem, sőt egy gyönyörű verset is írt), és ha egyáltalán lehet, akkor szeretném helyrehozni ezt a szakadást köztünk. Most már lényegre törően megkérdezte, hogy lennék-e a barátnője, és igennel feleltem. Nem bántam meg. Bocsi, hogy ennyire hosszú lett...

2011. júl. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát talán 5.-ben általánosban.:D de az tényleg csak ilyen arivagy fogjuk meg egymás kezét,mert úgy jobb volt.:)
2011. júl. 24. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Igen, én az osztálytársammal járok már majdnem 4 hónapja, és nem bántam meg :) a hogyan történt az nagyon hosszú :) lényeg h benne volt a legjobb barátnőm keze is :D
2011. júl. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Általánosban:D Annyi volt, hogy smsben megbeszéltük, hogy akkor mostpedig járunk:D De semmi nem volt...kicsit vicces is meg gáz is, de hát evvan:)
2011. júl. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Igen. Féléve járok a barátommal egy közös baráton keresztül ismerkedtünk meg a suliban és szünetekben mindig taliztunk beszélgettünk, hülyéskedtünk, flörtöltünk és másfél hét után összejöttünk. :)

Még most is imádom őt és ő is engem. ^^

2011. júl. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Igen. A középsuliban is meg az egyetemen is.
2011. júl. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
igen középsuliban azaz most már majdnem 4 hónapja vagyunk együtt.. ráadásul osztálytársam.. de ő kezdeményezett msnen vallotta be h egy ideje tök másképp néz rám.. különben meg előtte két és fél éve egy osztályba jártunk már
2011. júl. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!