Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltál már úgy, hogy újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már úgy, hogy újra összejöttél az exeddel és. (lent)?

Figyelt kérdés
Miután szakítottatok, te még mindig szeretted, nagyon hiányzott, és vele akartál lenni, aztán sok idő eltelt, végre újra összejöttetek, megkaptad amit akartál, de aztán rájöttél, hogy mégsem szereted már annyira mint amennyire gondoltad? Volt már ilyen veled? Mi történt?
2010. szept. 11. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Volt. Pontosan ugyanígy történt. 1 év után szakítottunk, aztán 2 év után újra összejöttünk. A köztes időben nem volt komoly kapcsolata egyikünknek sem. Együtt voltunk 1 hónapig, majd rájöttem, h már mégsem olyan, mint amilyennek elképzeltem és szakítottam vele. Azóta (4 hónapja) boldog párkapcsolatban élek. Úgy érzem megvan "Ő".
2010. szept. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

5 hónapig voltunk külön, de közben tartottuk a kapcsolatot...újra összejöttünk, boldog voltam, majd másfél év után szakított, mert meggondolta magát...és már soha nem lehetnénk boldogok...és fáj, mert olyan szimbiózisban éltünk, mai nagyon ritka...


És most nem vagyok boldog..és ő sem..mert hiába van az új nőjével-időnként beszéltünk, smseztünk...2 hónapja mesélte, hogy időnként az én képeimben gyönyörködik-mert hiányzom...aztán volt egy nagyon bunkó tette, amire közöltem, hogy soha többet nem akarok hallani róla, és azóta nem tudunk egymásról..még a közösségi oldalról is töröltem magam, hogy ne nézegethesse raktam-e fel új képeket...

2010. szept. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Volt. Leírom a sztorit. Megcsalt engem. Kiderítettem, bevallotta, szétmentünk. Étkezési zavarokkal küzdök, egész héten nem ettem. A legjobb barátnőmmel találkoztak egy ügy miatt, és én is mentem, mert elrángatott a csaj.Elmentünk egy bevásárlóközpontba, ott elájultam.Mert már régen nem ettem. Rájött hogy szeret, és hazavitt. Rájött hogy hülye volt.INNEN kezdődik az, amire te is kkíváncsi lehetsz

Rájöttem, h egy FASZ, akit tleg csak a farka vezet, az elméje sosem. És hát, kötődtem hozzá, de felfogtam, hogy nekem csak azért kell, hogy legyen valakim. Aztán megtudtam hogy azzal beszélget msn-en, akivel megcsalt. Mondtam neki h válasszon, én vagy ő. Ő választotRájöttem, egy ekkora idióta mellett hagytam magam megalázni, holott értékes ember vagyok.Másnap még beszélgetni szeretett volna h mi legyen, szakítsunk e. És én kimondtam, hogy legyen vége.Ennyi

16/L

2010. szept. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Azért szerettem ki belőle, mert megundorodtam tőle. Mert tényleg csak a farka vezette/vezeti, és nem vette észre, hogy engem mennyire megbántott a tette. Ma is találkozik azzal a lánnyal, fáj a szívem de nagyon, de csak azért, mert elvették tőlem, ami az enyém volt:( Meg mert egy hangyányit még mindig szeretem:)
2010. szept. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nagyon örülök hoy újra összekerültem az exemmel,de viszont az hogy kötelezettségben gazdagabb lett a 9 hónap alatt.Mármint úgy értem,hogy 9 hónapot nem voltunk együtt.Egy ideig törődik velem,aztán jön a régi,hogy elmászkál,furcsálod,mert nem fogllkozik veled.Én nagyon szeretem sőt még jobban.Remélem ezzel ő is így van.De igazán akkor szerettem a legjobban amikor tudtam hogy szakítás.az nap este mindketten detoxra ittuk magunkat.következő alkalommal pedig újra ittasan találkoztunk.hossz útörténet.és azóta 2 éve együtt vagyunk
2010. szept. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!