Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szeretsz valakit, akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szeretsz valakit, akivel egyszer már összejöttél, (de ő szakított), akkor továbbre is reménykednél, tudván, hogy ő is érez valamit, vagy akkor is hagynád eltűnni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 25. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:
igen
2010. márc. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
15%
TERHES VAGY!
2010. márc. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor sem fogadnám vissza, ha jönne, mert nem elég határozott.
2010. márc. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Noss!


Ha ő szakított, és rá 1-2 hétre nem történt semmi olyan dolog ami arra utalna, hogy lenne még rá esély akkor, nem reménykednék többet. Ha viszont szeretem és nem tudom elfelejteni akkor megpróbálok legalább egy baráti viszonyt kialakítani, hogy néha összefussunk, beszélgessünk és lássuk a másikat, hogy jól van e és minden rendben van e vele.

2010. márc. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Végül is,a remény hal meg utoljára! :)

Én nem hagytam,hogy eltünjön,sokáig vártam is rá,de már nem reménykedem,mert lezártuk normálisan,és most a legjobb barátok vagyunk!

2010. márc. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
és ha közben mással is jártál, de ő szólt, h nagyon furcsa ez az egész, de nem akarja újra kezdeni, de nem is akar elveszteni..és közben szakítottál a másikkal...???
2010. márc. 25. 19:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez nehéz dolog! Ha nem akarja újra kezdeni,de fontos vagy neki,akkor probáljatok meg barátok lenni. Nekünk sikerült,pedig a szakítás óta neki már volt más az életében,de ez sem okozott gondot köztünk.
2010. márc. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!