Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek akar tőlem valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akar tőlem valamit vagy sem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel már 2 hete mindennap többször is beszélünk facebookon, szombaton találkoztunk is. Tetszik nekem meg láttam rajta, hogy én is neki, jól éreztük magunkat. Vasárnap írta, hogy nagyon jó volt velem és, hogy szerdán találkozzunk, de azóta nem ír, pedig fent van facebookon szinte mindig. Lehet, hogy meggondolta magát és nem akar tőlem semmit, vagy lehet azt várja én írjak rá?

2015. nov. 24. 11:44
 1/2 anonim ***** válasza:
de miközben van párod miért vagy ilyen?! ...ejejjj :(
2015. nov. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha magamból indulok ki,akkor lehet,hogy fél tőled.

Szerintem írj neki nyugodtan:)

2015. nov. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!