Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit akar tőlem ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akar tőlem ez a lány?

Figyelt kérdés
Nagyon sokáig, nagyon jó barátok voltunk, mindent meg tudtunk egymással beszélni. Bármi baja volt, hozzám fordulhatott bármikor, én ugyanúgy hozzá. Nem gondoltam rá hogy több is lehet köztünk. Ő most azt mondta, hogy nagyon kedvel engem, és hogy nagyon jó barátok vagyunk, és hogy aludjak nála, de ne gondoljak semmi másra csak mint jó barát aludjak ott. De ez nekem kicsit fura és nem értem a dolgot.

2015. júl. 11. 14:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Azt akarja, hogy rakd be a lompost.
2015. júl. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg nagyon jó barátok vagytok már jó ideje, és figyelmeztet, hogy ne gondolj másra, akkor valsz ő gondol rá, és nem akar lebukni. Beszéljétek meg.
2015. júl. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!