Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek akar tőlem valamit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akar tőlem valamit?

Figyelt kérdés
A ex csajommal mióta szakítottam azóta írogat rám az egyik volt osztálytársa mellesleg régóta ismerem.. mondjuk úgy a suli bombázója :P ellenben van pasija de fura módon az elmúlt időszakba véletlenül is szórakozóhelyeken sokat találkozunk beszélgetünk s még táncoltunk is...Eleinte azt hittem az ex csajom bosszantására csinálja de nem tudom már eldönteni hogy mi is a szándéka mert már avval rég vége de még mindig párnaponként rám ír s ilyeneket kérdez na van valaki aki tetszik s biztos fogsz kapni jó pasi vagy ..megtartani való stb.. s mikor tarságban vagyunk túl kedves vagy értitek mire gondolok nem ? régebb alig beszéltünk... de tudja jól hogy nem hajtok rá olyan csajra akinek pasija van.. nem vagyok olyan fajta így én csak barátként gondolok rá bár nagyon tetszik mert jó fej lehet vele jókat beszélgetni s nem tyúkeszű ahhoz képest h még jól is néz ki :))...
2015. jún. 15. 09:43
 1/3 A kérdező kommentje:
Még hozzáteszem nem vagyok az a hűha milyen csajozós típus :P eddigi barátnőim sokkal egyszerűbbek ... bár utólag kiderülve kevés ésszel rendelkeztek...
2015. jún. 15. 09:53
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát haver vagy bazi nagy pénzek mozognak a háttérben és fogadtak, hogy nem tud bepartizni téged, vagy pedig nyomul. De legyünk pozitívak szóval BINGÓ, akar a csaj!
2015. jún. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Épp ezen töröm a fejemet :P
2015. jún. 15. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!