Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most mit csináljak? Adjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? Adjak neki esélyt?

Figyelt kérdés
Ma este megismerkedtem egy sráccal(a körülmény mindegy,a lényeg h ő hajtott rám),hazakísért,beszélgettünk.Nem az esetem,bár csúnyának sem mondanám,olyan átlagos külsejű.Jófej volt,bár kissé sokat beszélt...Ő szeretne tőlem többet...és tettem neki én is olyan megjegyzéseket,hogy benne vagyok...De egyszerűen nem érzem azt a bizonyos pluszt,aminek már az elején lenni kell...és nem hiszem,hogy így akármi is kialakulhatna...sztetek ettől függetlenül adjak neki esélyt és találkozzak vele?Vagy legyek inkább korrekt és mondjam meg neki,hogy sajnálom,ha esetleg hiú reményeket ébresztettem benne,de max. haverok lehetünk?
2010. márc. 20. 22:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
feküdj le vele 1 éjjelre és hagyd ott.
2010. márc. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Legyél korrekt ha lehet, nem kéne hiú álmokkal elárasztanod, ha úgy sem lenne belöle semmi, mert te nem fogod szeretni ő viszont beléd fog habarodni és a végén nem marad neki más csak kínzó és hiú ábránd. A másik meg az, hogy ha tovább táplálod pozitív érzésekkel akkor nem fog egy könnyen leszállni rólad azt is gondold végig.
2010. márc. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
holnapra amúgy kihívott sétálni....sztetek menjek kivele és rögtön az elején közöljem vele a dolgokat,vagy dumáljunk egy kicsit semleges témákról és utána?
2010. márc. 20. 22:39
 4/15 anonim ***** válasza:

22:35

én pont igy vagyok 1 lánnyal nagyon szeretem most sirtam is az elöbb annyira szeretem és nem lehet az enyém :S nagyon rossz most nekem teljesen magam alatt vok már több mint 1 éve szeretem ...:/

2010. márc. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
22:41-es vok sztem mond meg neki az elején mert igy jár mint én és aki igy jár azt csak sajnálni tudom :'(
2010. márc. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
22:42es amúgy együttérzek veled,engem féléve dobtak ki és a mai napig nem vagyok túl rajta.....talán ez is közrejátszik abban,hogy az összes pasi közömbös nekem:S
2010. márc. 20. 22:44
 7/15 anonim ***** válasza:

22:41-es vok

:S nem szeretek szerelmesnek lenni már annak örülnék ha nem szeretném komolyan nincs olyan nap h ne gondolnék rá és 1héten legalább 3szor biztos beszélek vele ... :S (ez van)

2010. márc. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nekem az a jó(és egyben rossz),hogy el tudom kerülni őt,asszem 2 hónapja beszéltem vele utoljára,tény h akkor sokat....am félre ne értsd,de nincs kedved erről msnen beszélgetni vagy ilyesmi?Vkivel jó lenne ezeket a dolgokat megosztani
2010. márc. 20. 22:51
 9/15 anonim ***** válasza:

22:35 ös vagyok. Noss! Mindenképp közöld vele ezt a tényt holnap, először úgyis megkérdezitek majd egymástól , h hogy vagy meg egyebek mert mindig így van először spontán úgy sem vág bele senki mert mindig így alakul. De mond meg neki, hogy légyszíves várj , állj! Szeretném megbeszélni veled ezt a dolgot, hogy mit is gondolhatsz illetve, hogy én mit is érzek.


És közöld vele, hogy "ne haragudj ha félreértelmezhetőek voltak azok a mondatok vagy a viselkedésem amit tegnap mutattam feléd, mert nem akarok ebböl kapcsolatot, sajnálom nem te vagy az esetem, nem akarlak ezzel megbántani de úgy sem alakulna ki köztünk semmi komoly az életben. És jobbnak láttam ezt mihamarabb közölni neked. Nem akarom , hogy később rossz legyen, vagy hogy miattam mindent félredobj." stb stb de ez csak egy példa

2010. márc. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? jöjjünk össze mi...xD
2010. márc. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!