Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Próbálok flörtölni, beszélgetn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbálok flörtölni, beszélgetni egy sráccal (20) de nem veszi a lapot. Ötletek? (20/L)

Figyelt kérdés
Együtt járunk egyetemre már második éve de korábban még nem beszélgettünk. Nekem feltűnt, hogy ahhoz képest milyen jól néz ki eléggé béna a csajozásban, így gondoltam "könnyű préda" lesz. Hát nem. :D napok óta próbálok vele flörtölni, beszélgetünk fbn, elég lelkes, szívesen ír nekem vissza.De abszolút nem vágja le mit akarok tőle. Kérdeztem nincs-e kedve elmenni együtt bulizni vagy valamilyen egyetemi ivászatra, de úgy tűnik jól elvan otthon a haverjaival. Mit tehetnék hogy észrevegyen de ne nyomuljak? Ha nyomulnék szerintem biztosan elijesztem.
2015. nov. 7. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:

A férfiasságát kell dicsérni.

https://www.youtube.com/watch?v=fE2N2MAWzdg

2015. nov. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jah, és amikor hívod, ne kérdezz, hanem csak mondj. Lesz egy buli szerdán, jó lesz a zene is. Gyere Te is!
2015. nov. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Lehet, hogy félénk, vagy egyszerűen későn érő típus.. van olyan ismerősöm akit 20 évesen! nem érdekelt a csajozás. Aztán varázsütésre megváltozott, és mondta, hogy szüksége van valakire, azóta kergeti a lányokat :D

Kérdezősködj az egyik haverjánál felőle, hogy van-e barátnője stb.. szerintem az visszajut a fülébe.

2015. nov. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez mondjuk jó ötlet csak remélem jó véleménnyel van rólam a társasága, akkor szerintem is működni tud ez:)
2015. nov. 7. 18:23
 5/8 anonim ***** válasza:
Írd neki ezt: Te. Én. Pizza. Ma este. :)
2015. nov. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle: Mi van veled, semmi? :D
2015. nov. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérj tőle segítséget valamiben! Számítógép, zàrcsere, iskolai feladat...aztán dicsérd meg hogy milyen erős, okos, ügyes és háláld meg valamivel :)
2015. nov. 8. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
na megkérdeztem a legjobb haverját, azt mondta nincs senkije. és hogy milyen különös, pont a napokban kérdezte tőle a srác is ugyanezt velem kapcsolatban. Csak azt mondta neki hogy van barátom. de megígérte hogy majd felvilágosítja hogy rosszul tudta ;) igen, gondolkoztam ilyen segítségkérésen is tőle, majd meglátjuk eredményes lesz-e:)
2015. nov. 8. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!