Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Meghülyültem.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Meghülyültem.

Figyelt kérdés
Összejöttem egy lánnyal de neki volt egy barátja, semmi szeremem nem volt csak összejöttünk mert tetszünk egymásnak stbi. (gondoltuk egy jó kapcsolat lesz) de a volt fiúja nem nyugszik tőle és a barátnőmmel most azért szakitottunk mert küldözget neki smseket meg hívogatja és a lány meg azt hiszi hogy szereti a fiú és azt hiszi hogy azért fognak kibékülni (ha kibékülnek csak a szex miatt (szerintem)) mert szereti...:S és mi együtt voltunk 5 napot és úgy éreztem hogy tényleg van mellettem valaki, nagyon jó volt és mondjuk szerelmes is lettem egy kicsit... na és most mit csináljak hogy engem akarjon ne azt a balf...t ???
2008. szept. 11. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
30%
Ha jól veszem ki akkor ti ketten jártatok a másik meg a volt pasija aki nemakarja elengedni. Hát nem tulságosan jo helyzet szerintem kérdezd meg a lányt hogy mejikotoket szereti mert ugyebár emberek vagyunk nem játékszerek amiket bármikor lecserélhetunk. A másik dolog ha valaki igazán szereti a másikat akkor képes elengedni ha nemjon vissza az illeto akkor nemvolt igazi szerelem.
2008. szept. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem várj..ne erőszakoskodj,mert akkor tuti a másik mellett köt ki.ha meg nem kellesz IGAZÁN neki,ott ette meg a fene.nagyon sok jó csaj rohangál az utcákon:)fel a fejjel!
2008. szept. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmit se csinálj szerintem most.Gondolom hamarosan ugyis eldöl kit választ a lány,ha esetleg nem téged,akkor még ha nehéz is lesz,tovább kell lépned.Ha meg téged,akkor az az ő döntése lesz és nem azért teszi csak meg,mert te eröltettél bármit is.
2008. szept. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hátha szerencséd lesz, de azért ne éld bele magad, tedd a csajt alapjáratra vagy 1 hétig, vagy légy Uri Geller, és mond meg a faszinak, hogy mögötte áll 3 éhes jaguár :D
2008. szept. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!