Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez most mi? Meghülyültem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mi? Meghülyültem komolyan.

Figyelt kérdés

Annyira szerelmes vagyok (együttvagyunk 8hónapja) hogy teljesen tőle függök...Eddig nem tudtam hogy ennyire üres volt az életem nélküle...De ha most itthagyna MEGHALNÉK!

Ha belegondolok hogy egyszer megcsalna (előző barátom kétszer megcsalt...Csak utólag derült ki) kb felakasztanám magam hogy neki más kell, de mégsem mert még ezekután is vele akarnék lenni...

Bediliztem, annyira szeretem...:/ Mindenre féltékeny vagyok aminek egy pici gyanúja is van hogy elveszíthetem miatta...


Egyáltalán nem egyértelmű a kérdés, az sem hogy mit akarok...De megőrülök...Összezavarodtam

15L :/


2011. máj. 21. 00:12
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
15 évesen te még hova szerelmesedsz bele egy srácba? előtted az élet.
2011. máj. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Ne egyél annyi szilvás buktát, mert azt szeretem!
2011. máj. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Attól még hogy előttem az élet, lehetek szerelmes
2011. máj. 21. 00:15
 4/10 anonim ***** válasza:
de emiatt ne csinálj őrültséget
2011. máj. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hmhm... tudom kiről van szó... Hidd el, engem jobban szeret. Egy Szilvi... :)
2011. máj. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ilyen fiatalon még érthető. A szervezeted még nem tudta jól beállítani a szinteket és kicsit túllőtt a célon.

Féltékeny ne legyél, ez nagyon fontos! A féltékenységgel megölheted a kapcsolatot. Bízzál meg benne: ha az előző barátod megcsalt, az nem jelenti azt, hogy ő is meg fog csalni.

És egy kicsit próbáld meg visszafogni magad. Nem kell nagyon, csak butaságot ne csinálj.

2011. máj. 21. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem mondod? En is majdnem pont ilyen helyzetben vagyok: szeretem a baratom, fel eve egyutt vagyunk (16 eves vagyok) annyira szeretem hogy megorulok erte. En is felek attol, hogy elveszitem valaki miatt vagy egy hulye vita miatt, leginkabb az utobbitol felek. Nagyon sokat veszekedunk, sokszor szakitotunk mar es jottunk ossze megint, nem birjuk egymas nelkul, annyiszor mondta nekem, hogy szeret, de egyszer-egyszer olyan "leszarom" tud lenni velem nem ismerek ra.. akkor szoktam erezni, hogy egyaltalan nem vagyok fontos szamara. En is megvagyok orulve. Annyit tanacsolok neked:Nem tudom, te mennyire erzed stabilnak a kapcsolatotokat. Gondolom mar beszeltel vele.. errol arrol ami zavar teged.. es nem nagyon ertett meg, sot kiborult miert nem bizol meg benne. Figyu! Ha nincs ra ok nem szabad feltekeny lenni, elobb utobb az a kapcsolat rovasara megy. Gondolj meg arra is(ertekeld magad!)ha megcsal az az o hulyesege lesz, mert teged elveszit.Egy pasi se er annyit, hogy vegetvess az eletednek, isten ments. Tenyleg elotted al az elet..az elet egy ajandek amit te kaptal, csak a tied! gondolj arra mekkora egy ertek, es ne dobd csak ugy oda valaki ele. Gondolj a baratod tobbi eletere! Ha megcsal ugysem jelentesz annyit neki (De nem fog nyugi :) )tovabblep rajtad majd par ev mulva, kitudja lesz felesege, geyereke s teljesen elfelejt teged... Odaadnad az eleted egy ilyen valakiert? Ilyent soha nem szabad csinalni.

Meg valami: Szerintem o nagyon szeret teged, le legyel feltekeny, ha csianl valamit o veszit el teged nem te ot. csak az o vesztesege lesz. Szeressetek egymast! :)

2011. máj. 21. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
juj jo hosszura sikeredett. Tenyleg ha nincs okod a feltekenysegre ne legyel az, szeret teged a baratod, nem fog megcsalni
2011. máj. 21. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

1. Ne féltékenykedj!

2. Lehetsz szerelmes... van, aki óvodás korától egy valakivel van, és össze is házasodnak, de bakker! Én is voltam szerelmes 15-16 évesen... Most meg áldom a sorsot, hogy vége a dolognak!

3. Azért fel ne akaszd magad, ha vége! A Föld népességének szerintem úgy 40-50%-a (csak saccolok) pasi... és hidd el, van a pasidnál okosabb, szebb, tökéletesebb!

Szóval nyugodj meg... most még ez a szerelem nem "az" a szerelem!

2011. máj. 21. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, én elég stabilnak érzem, de engem is kiborít egy-egy vitánál a leszarom stílusa, bár tudom csak azért csinálja mert nem akar veszekedni.

Igen tudom attól hogy az előző barátom megcsalt, nembiztos hogy ő is meg fog..És bízom benne, csak abban nem hogy elég jó vagyok neki, mert nálam annyival jobb csajt is megkaphatna...

2011. máj. 22. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!