Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vagyok rossz?

Figyelt kérdés
Én nem értem... sportolok, igaz most kicsit meghizam, de alapvetően csinos vagyok, s hamar fogyok. Első tanuló, sikeres, saját erőből egyetem, most főnöki posztban. Kedves vagyok es csendes, de ha elmehetek bulizni es megiszok 2 kortyot, akkor a parket ordoge, és igazan felszabadulom. Imadom a szexet, nem keresek sulve fove egyut kapcsolatot, a psi hivhat ejjle 2kor is, benne vagyok minden rosszban, bar azert nagyon vagyom ra, hogy masnap ismegkerdezzek h hogy vagyok, de nagyon sokaig nem hisztizem.. es megis olyan szerencsetlen vagyok a szerelemben, pont ezert, hogy engem ejjel kettokor is lhet hivni? hogy nem harcolom ki, hogy ertem kuzdeni kell? azt hinnem, hogy a ferfiak, azt mondanak, hogy vegre egy no, aki vicces, jo a szex es nem hisztizik..de ugy fest, ez az egyszeruseg ront el mindent, vagy mi lehet a baj?
2015. nov. 1. 05:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Az a baj,hogy olyan hülye vagy, még írni se tudsz.
2015. nov. 1. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És ezek után te főnöki posztban melózol??? Omfg!
2015. nov. 1. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Te max a naiv szőke r**ancok főnöke lehecccccc! Komolyra fordítva a szót. Döntsd el h mit akarsz, és annak megfelelően cselekedj... aki hív 2-kor az csak azt akarja hogy jol le legyen sz*pva, másra nem kellesz neki. Te meg ugrassz. Diszkrétebben.... :*
2015. nov. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
de mi a konkrét kérdés, mi a baj? komolya kapcsolatot akarsz és nem találsz megfelelőt vagy mi? mert futó kalandra mindig lehet férfit találni és a leírtak alapján azzal nincs is gondod.
2015. nov. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!