Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyáltalán nem értem a nőket....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyáltalán nem értem a nőket. Vajon mit érez irántam?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy lány aki már elég régóta a barátom. Pár hónapja bevallottam neki hogy szeretem és többet akarok tőle, ő bevallása szerint nem érez irántam semmit és nem is fog. Abban maradtunk hogy egy ideig nem találkozunk és utána megmondom mire jutottam. pár hete újra találkoztunk, de ez nem került szóba, azóta sokat voltunk együtt, jól éreztük magunkat, és én igyekeztem a tudtára adni hogy továbbra is hasonlóak a szándékaim. belátom nyiltabb és egyenesebb lett volna ha elmondom, de ugy éreztem jól alakulnak a dolgok. Finoman nyomultam rá, mert úgy gondoltam hogy veszi a lapot és ha továbbra sem akar semmit akkor nem hagyja. Flörtöltünk, kokettáltunk, majd mikor újra elmondtam neki h részemről semmi sem változott és ugyan úgy szeretem, akkor kiakadt, hogy hogy tehettem meg vele hogy elhitettem vele hogy csak barátkozni akarok... Miközben szerintem egyértelmű voltam. Nem értem. Ha tudta hogy benne van hogy szeretem még mindig, akkor miért hagyott olyan dolgokat, amik elötte a barátságunk alatt nem voltak jelen??? Addig még soha nem volt semmilyen apró testi kapcsolat, most meg mindig ugy ültünk h a lábunk összeérjen, a kezem ottfelejtem az övén, mindig kerestem a pillanatot hogy hozzáérjek, hogy megfogjam a kezét, hogy megöleljem, hogy .... Jó oké az egy dolog h nem ez a legjobb kifejezése az érzéseimnek, de ez is az, nem? Nem értem miért viselkedett igy, mert az egy dolog hogy ezeket hagyta, sőt néha ő kezdeményezte, de modnott is olyanokat, hogy mi lenne vele ha én nem lennék, vagy h milyen már amit kérdeztem (kb h meddig érnek rá aznap) olyan mintha azt beszélnénk meg h egy hónapban mennyiszer szexelünk... Én ezeket egyértelműen zöld jelzéseknek vettem, erre meg azt állitja amikor előállok hogy ez neki új és mennyire mérges meg csalódott... Teljesen összezavart és összetört. De én nem értem. Nem értem ezt a lányt (se:S) Miért viselkedett ugy mintha akarná? Most el kellene fogadjam hogy nem akar tőlem semmit, de nekem eddig nem úgy tűnt. Ja a legszebb az egészben h felhivtam h találkozzunk (h elmondjam h még mindig szeretem) de nem volt hajlandó velem találkozni mondván h nem ér rá, ezért ez az egész telefonon zajlott le(kb másfél óra volt, akkor hogy is van ez a nem ér rá dolog...), nem birtam magamban tartani, elég nagy idióta vagyok... elég furcsa és rossz volt, emiatt is gondolom h esetleg nem mondott igazat... Gondolom az kizárt és elvetemült egy gondolat h igazából szeret és akar csak nem tudom, húz vagy próbára tesz...? Tehát azt felejtsem el h még 1x elémegyek meglepem és bepróbálkozok még 1x? Vagy lehet hogy erre vár? nem tudom mit tegyek, törődjek bele és higgyem el amit mond, vagy pedig halgassak arra amit érzek, h ő is akarja...? Kérlek, segitsetek, lehet nála esélyem szerintetek, vagy kizárt, mert ilyenekben mindig őszinték a nők? azokat a kommenteket meg légyszi felejtsük el, h menj oda és állj elé, majd kiderül... jójó igaz ennyivel megoldható, de jó lenne ha elötte olvasnék pár véleményt h ti hogyan látjátok... köszi, 21/f

Ja és nem, nem vagyok terhes!:P


2010. márc. 15. 19:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

sok a szöveg

nem szeretnek a nők,mert büdös a lábad

2010. márc. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

szerintem ne hajts rá többet, mert nagyon elcseszed a barátságot. ő nem szeret úgy, megmondta, hidd hát el neki!


amiket leírtál, azok simán beleillenek egy barátságba...

2010. márc. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
azért érzed azt h lehet esélyed mert szereted:S
2010. márc. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

tudom, neked meg kicsi a farkad... következő?

amúgy ha idegesit a hossza és el sem olvasod, akkor arra miért veszed a fáradtságot h egy idióta poént azért elsüss... amugy sajnálom, tömörebben nem tudtam fogalmazni...

2010. márc. 15. 19:44
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem teszi a fejét.Számár a kifejezetten hízelgő,hogy szerelme vagy belé,és tetszik Neked,valamint az is,hogy udvarolni próbálsz neki.Egyszerűen legyezgeti a hiúságát,hízik tőle a mája.Viszont nem hiszem,hogy akar Tőled valamit,mert akkor már régen a karjaidba omlott volna.Szerintem most még a haverkodást is jegeld,mert azzal csak megint hiú reményeket táplálnál Vele kapcsolatban.

Tudom,nehéz,de most kell hagyni csak igazán a fenébe!adj időt magadnak,hogy lehiggadj,és ne add a csaj alá a lovat,mert elbízza magát,és kínozni fog,mert neki jól esik,hogy játszhat!

2010. márc. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
2. és 3. nektek köszönöm, lehet velem van a baj akkor, nálam ez nem fér bele egy barátságba... nálam a ffi-női barátságba semmi ilyesmi nem fér bele, mert akkor az már nem csak barátság nálam. akkor ez másoknál nincs igy... viszont akkor ez nagyon nem jó hir, nem tudom hogy leszek túl rajta...:S
2010. márc. 15. 19:47
 7/11 A kérdező kommentje:
és igen azért is kérdeztem mert ha bármi esélyem is lenne akkor még nem hagynám ennyibe de igy h semmi sincs, inkább mentem a barátságunk... ahoz pedig az kell h ne találkozzak most vele amig igy érzek. csak én nagyon nehezen vagyok túl valakin, ált. akkor amikor valaki más megjelenik a szinen, de az meg jópár hónapig is eltart amig megtörténik ált. addig meg nem tudom h fogom nélküle kibirni (a hab a tortán meg h most költözött külföldre a baráti táraságom 99%a kb és rajta kivül nincs nagyon más... jó nagy szarban vagyok ehh:D)
2010. márc. 15. 19:53
 8/11 anonim ***** válasza:
Tibi, Te vagy az? :O
2010. márc. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

^

|

|

|

xD a srác ráolt 1 iet hogy tibi tevagy az?:D:D:D

2010. márc. 16. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egy ismerösöm addig találkozgatott vele szünetekkel szal ritkán egy csajjal hogy összejöttek.Gyerek szerelmes volt, csajnak nem kellett azt nem tudom mennyi idő után beadta a derekát.Most együtt vannak.
2010. márc. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!