Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érez még valamit irántam? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érez még valamit irántam? Mi szokott ezután következni? Ugy értem hogy semmi, vagy pedig a folytatás?

Figyelt kérdés

Van egy pasi(18), 16éves volt amikor elkezdtünk járni, majd 5honap után volt egy szünet..utána már nem mondtuk h járunk, de együtt voltunk(nem szexre értem). De ez is am nem volt biztos együtt lét..hol volt csok, hol nem..

És sokszor szívodott vleem..ő ezzel fejezte ki a tetszést..de én sértésnek vettem, és egy idő után nagyon besokaltam, és jártam egy otársával..de ő ezt nem tudta, majd beprobálkozott, elmondtam neki, és ugy nézett ki h őt nem zavarja, és ezért összejöttünk(őt nem csalnám meg, az h más megcsalok az csakis azért volt,mert láttam reményt vele..) Viszont 5nap után azt mondta h ő ezt nem tudja folytatni(de előtte volt csk,meg éreztem h lelkileg van kötődés). És szte attol félt h őt is csak ugy megcsalnám(mert mondta h jobb az elején abbahagyni..meg mondta h szeret..és ő sose mondta ki..és most kimondta..)és am meg is értem h emiatt mondta h félt pl a csalodástol. És én még a kapcsolat elején adtam neki egy képet, és még mindig az ágya fölött van..pedig azt hittem h max a fiók mélyén. Lehet még jövője ennek a kapcsolatnak?(16vok)


2008. nov. 25. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:
minek jöttél össze az osztáklytársával? ez vicces. mondd elé neki h ha te is szereted őt és folytatni szeretnéd. Lehet hogy van jövője a kapcsolatotoknak,de ami haldoklik és veszekedtek azt hagyni kell,mert csak egyre jobban elmérgesedik,és egyre nehezebb lesz elválni egymástól. sok sikert!
2008. nov. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem veszekszünk..hát igen az otárs..már bánom..dacbol tettem akkor, de hülye öntés volt az tuti.
2008. nov. 25. 23:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem beszélj vele,mond el neki,hogy te még mindig szereted őt,és szeretnéd vele folytatni.

Azt is mond el neki,hogy megbántad,hogy jártál az osztálytársával,és hogy csak dacból tetted,de rájöttél,hogy hülyeség volt.

Szerintem nem követtél el akkor hibát,hogy ezt ne tudná megbocsájtani neked!

Én szorítok neked!

2008. nov. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen:)

Ahogy kijön a épés elmondom neki, csak még kell hozzá egy kis idő, mert még most csak köszönünk egymásnak, és hol ő nincs egyedül, hol én. De ha sorkerül rá közlöm vele.. Am még az is lehet h nem is kell:) Mert am attol is félek h ha csak ugy felhozom..akkor rossz lenne..és ismét félévret várnom kéne. De majd adja magát a helyzet.

2008. nov. 26. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!