Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hívjam randira?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hívjam randira?

Figyelt kérdés
Pár hete táncoltam egy barátom ismerősével(lány) egy bálban.Megkerestem ezután és azóta ha van időnk mindkettőnknek beszélünk facebookon persze az én kezdeményezésem által. Hívjam randira?

2015. okt. 4. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyilván.
2015. okt. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és ezt mily módon közöljem és szerintetek mit szűrtök le ebből? vagyis elfogadná a meghívást?
2015. okt. 4. 23:01
 3/6 Fish1 ***** válasza:
Ennyiből nehéz megmondani, hogy elfogadná-e a meghívást. Te érzed, hogy érdeklődik-e utánad, vagy szimpinek tart-e.
2015. okt. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerintem annak tart..egesz este vele voltam beszelgettunk es tancoltunk.
2015. okt. 4. 23:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor meg ne töketlenkedj! Pár hete? Csak egy "jó ismerős" kategóriába fogsz kerülni, ha nem lépsz. Mond meg neki, hogy jó volt a múltkor beszélgetni a bálban, megismételhetnétek egy süti mellett.
2015. okt. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igazatok van
2015. okt. 5. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!