Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy hívjam el randira azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívjam el randira azt a lányt, akivel 3 éve ismerjük egymást, barátok vagyunk?

Figyelt kérdés

A lány tudja, hogy iszonyatmód tetszik nekem, és rendesen bele is zúgtam. Hogy menjek innen tovább? Nagyon sokat tudunk egymásról, szóval ismerkedni már nem nagyon kell. Régebben beszéltünk már ilyesmiről, hogy lehetne több a dologból, de mondta, hogy csak barátok vagyunk, viszont akkor nem hívtam el randira. Most feltennék mindent egy lapra, és elhívnám valahova. Mozi? kávé? mi jön ilyen esetben szóba? Mi a véleményetek?


Köszönöm a válaszokat.


2015. szept. 5. 22:31
 1/5 Clark Kent.. ***** válasza:

Nem tartom jó ötletnek, mivel nyilvánvalóan a barátzónában vagy, onnan meg nehéz lesz kitörni, bár nem lehetetlen. Mindenesetre bátor dolog hogy kockáztatsz, de valószínűleg elutasítás lenne a dologból. Én azt javaslom, hogy ha mindenképpen randira akarod hívni a lányt, akkor próbálj meg benne vonzalmat generálni először, és ha adja a jeleket, hogy jó vagy nála, utána hívd el.


Megjegyzem, én a te helyedben inkább tovább lépnék olyan lányok felé, akiknek bejövök.

2015. szept. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Randira akarom hívni, mert mindenképpen többet akarok ennél, teljesen belezúgtam és csak rá tudok gondolni. Hogy generáljak vonzalmat benne?
2015. szept. 5. 22:41
 3/5 Clark Kent.. ***** válasza:

Olvasd el ezt:


[link]

2015. szept. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Korotok mennyi?
2015. szept. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én 21, a lány 22.
2015. szept. 5. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!