Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nemrég elhívott egy 18 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég elhívott egy 18 éves fiú randira. Már nagyon régóta ismerjük egymást és be is vallotta, hogy szeret. Elfogadjam az ajánlatot?

Figyelt kérdés
Nekem is nagyon tetszik, aranyos, kedves stb... Minedn szép és jó, csakhogy én 14 vagyok. Belemenjek?
2014. jan. 18. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:
ne.
2014. jan. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hát akkor sajna: de ne tedd

majd 4 év múlva térjetek rá vissza

2014. jan. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, mindig kell adni egy esélyt, hogy megismerjétek egymást. Egy randi nem bűn, maximum nem jöttök össze. Fogadd el az ajánlatot. Mondjuk, ha a lányom lennél, és 14 vagy nem engednélek el egy felnőttel. No de ez már mellékes.
2014. jan. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nyugodtan.

Egyik haver 19 volt mikor a 14 éves barátnőjével összejöttek.

Évekig tartott. Aztán a lány miatt lett vége, mert ilyen korban nem a legelső kapcsolat lesz az életre szóló.

2014. febr. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!