Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Interneten megismert lanyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interneten megismert lanyt hogy es mennyi ido utan hivjam randira?

Figyelt kérdés
Megismertem neten egy lanyt. Nagyon szep es intelligens is, nagyon tetszik a stilusa. Kerdeztem es nincsen baratja viszont szerintem rengetegen csapjak neki a szelet. Minden nap beszelunk par mondatot nem mondom azt hogy sokat beszelnenk viszont mindig van mirol. El akarom hivni majd randira viszont nem akarom elcseszni hogy nagyon koran felhozom a temat. Illetve egyenlore nem is tartom valoszinunek hogy eljonne. Ti hogy probalnatok ezt meg? Meddig varnatok a dologgal illetve erdemes-e eroltetni a dolgot tovabb ha nem jon el?
2015. szept. 11. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Minél előbb. Elég sokáig ismerkedtem neten ahhoz, hogy úgy gondoljam: akivel nem jön össze egy-két héten belül találkozó, abból később sem lesz semmi (kivéve, ha objektív tényezők állnak fenn, például nagy távolság...).

Ha valakinek többen is csapják a szelet, akkor úgyis azzal találkozik, aki a leginkább érdekli, a többivel csak beszélget, és ez később sem fog változni, erre nem érdemes építeni.

Ha elhívod, és kifogásokat keres, az két hét múlva, meg egy hónap múlva is ugyanígy történne.

2015. szept. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ugyanazon a véleményen vagyok, mint az előző válaszoló, ne húzd sokáig a dolgot, az elég kiábrándító tud lenni női szemmel.

24/N

2015. szept. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem 2-3 hét után. Mi a férjemmel 18 nap után randiztunk először. Pont jó volt így. Korábban volt, hogy pár nap után találkoztam valakivel. Nem jött be. Ha kicsit tovább ismerkedünk, kiderült volna milyen, és nem pocsékolok el 2órát az életemből rá. Volt akiről ismerkedés alatt derült ki, hogy egy p....cs, szóval nem találkoztam vele. Elsietni se kell, akkor kevesebb a kínos randi, de elhúzni sem.
2015. szept. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az elsőkhöz. Kiderül, hogy bejössz-e neki, vagy sem. Minél előbb el kell hívni randira, személyes találkozó mindig meghatározó. A konkurenciát se szabad megvárni, hogy lépjen. Sok sikert!
2015. szept. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!