Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti hogyan kezelnétek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan kezelnétek az interneten keresztül megismert külföldi sráccal való találkozást?

Figyelt kérdés
Érdemes? Vagy az ilyen nettes ismerkedésekből általában nem lesz semmi? Főleg ha nagy a táv és nem ér ide az illető mikorra mondja több alkalommal is, de beszélni ugyan úgy beszélünk minden nap netten. Időtöltés vagyok a számára csak?

2012. máj. 2. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Óvatosan, nagyon óvatosan... Neten mindenki azt mond magáról, amit akar, és rengeteg a visszaélés. Pláne ez még külföldi is, én a helyedben nem venném komolyan.

Próbálkozz inkább magyar társkereső oldallal, olyannal, aki közel lakik Hozzád. Azért az egy fokkal mégiscsak biztonságosabb.

És legyen eszed, nehogy rávegyen, hogy elutazz!

Hány éves vagy? Ha tizenéves, akkor pláne legyél óvatos!


Ha idejön, és sor kerül a találkozásra (amit nem kimondottan javaslok), nyilvános helyre ülj be vele, legyen nálad a telefonod, és minimum egy ember tudjon róla, hogy hol vagy. Autójába eszedbe ne jusson beszállni, lakására, szállodai szobájába stb. ne menj fel.

2012. máj. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én találkoztam már így, és fel is mentünk a szállodába filmezni. Nem volt furi, és nem is volt pedofil, annyira kiismertük már egymást neten, hogy megbíztunk egymásban, vagyis én megbíztam benne. Aztán én utaztam hozzá, pár hetet nála töltöttem, a lakásán, hogy ismerjük meg jobban egymást. aztán megint ő jött, s így tovább.

Már vége, de nem azért, mert neten ismerkedtünk, és nem is azért, mert rögtön felmentem hozzá. sőt nem is a távolság miatt.

szerintem ha úgy érzed hogy elég jól ismered ahoz, hogy találkozzatok, és megbízol benne, találkozhattok nyugodtan. de várd meg, míg ő hív, keres, és mondja hogy találkozzatok. esetleg pár napig ne legyél elérhető neten. akkor meglátod hogy mennyire keres közben, vajon várja e hogy legalább beszéljetek, vagy sem.

2012. máj. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
meg akar dugni és elmondani a találkozó utána a külföldi haverjainak hogy egy külföldi csajt dugott pár órával ezelőtt..És most mekkora nagy arc..
2012. máj. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Próbára tettem már 2 napig nem beszéltünk egyenesen rosszul volt és egy csomó üzenetet hagyott.
2012. máj. 2. 16:29
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
2 nap az semmi, majd ha 2 hónap után is kapar, akkor elgondolkozhatsz hogy mi van..
2012. máj. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!