Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek lehet ilyen laza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pussz kérdése:

Szerintetek lehet ilyen laza kapcsolatod valakivel? Pasi aki 31 eves kijelentette hogy csak a sex utan tud tervezni velem. Majd kialaku alapon!

Figyelt kérdés
En 30 eves 1 gyermekes anya vagyok.Nem vagyok elettarsra de jo lenne valaki.De szerintem csak sex kell neki es vege.En azert szeretnem ha nem csak egy sex lenne....nincs kedvem kiprobalni mindenkit aki randira hiv!
2015. okt. 1. 19:11
1 2
 11/12 Fish1 ***** válasza:

Már a kérdésed olvasása után is azt éreztem, hogy elhajtanám... valahogy nekem ócska szövegnek tűnik.

De az, hogy a főnököd és ezzel zsarol...különben elveszted az állásod... szent szar... hát ha így belemész, annak nem lesz jó vége.

2015. okt. 2. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Alapvetően nincs azzal gond, ha valaki csaka szex után tud dönteni, hogy akar-e többet, ezzel nőként én is így voltam. De ez eléggé ultimátumszerű, ebben a formában, nem tetszene egyáltalán.
2015. okt. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!