Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha már a randizásaink idején...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már a randizásaink idején kijelentette hogy neki fontosabb a sport mint a barátnő?

Figyelt kérdés
A srác akivel randizgatok vízilabdázik. 6 éves kora óta, és most 24 éves. Mondta hogy ezt az előző barátnői nem bírták elviselni, mert hétvégente meccsei voltak mindig, hétköznap meg edzései heti 3szor + szeret a haverjaival is lenni + délelőtt iskolába is járt, most meg már dolgozik ugye. És egy lány miatt sem hagyott ki soha egy meccset sem, és egy edzést sem. Mit gondoltok erről?
2013. márc. 14. 19:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egy lány miatt sem hagyott még ki sosem egy meccset vagy edzést? Tudod milyen az ilyen ember? Kötelességtudó. Miért kéne bárki miatt meccseket vagy edzéseket kihagynia?
2013. márc. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igazad van, én el sem várnám, sőt én most még, meg úgy tervezem a későbbiekben is, megpróbálnám őt támogatni. Azt mondta az exbarátnői mindig nyaggatták hogy "Ne menj már edzésre" meg "töltsük inkább együtt a napot" inkább ne menj a haverjaiddal el stb. és mondta hogy emiatt sokat veszekedtek. Csak így ki is jelentette hogy "Nálam a játék az első, még egy nő sem tudta beelőzni. Nálam ez az igazi szerelem".
2013. márc. 14. 20:01
 3/11 anonim ***** válasza:
Az ilyeneknek szexkapcsolat való akkor
2013. márc. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Dogmatix91 ***** válasza:
Szerintem ezzel nincs semmi gond. Támogasd, menj el a meccsekre ha tudsz és szurkolj neki.
2013. márc. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

ha belegondolsz és bírni fogod, most könnyen beszélsz, de később rosszabb lesz, ezt nem bírják, ha nem voltál hasonló helyzetben, akkor nem tudod ez mivel jár

magyarul ideje soha nem lesz Rád, ha igen az is csak szex lesz, így gondold végig, mert még fiatal csajnál nem láttam aki bírja ezt, ez csak tanács N

2013. márc. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Csak én őt nagyon szeretném. Végre találtam olyat akivel jól érzem magam, úgy érzem ő is eléggé kedvel. Én amúgysem vagyok olyan aki mindig a másik nyakán akar lógni. Mondjuk nem tudom ebbe néhány együtt alvás pl bele fér-e. Mármint hogy egymásnál aludjunk éjjel, de persze ez odébb van.


Meg úgy veszem észre a környezetemben,h ogy a legtöbb pasinak van valami "hepje": horgászás napokig kint a halastónál, zenélés (próbák, koncertek) számítógépes játékok, ivászat...Na mindegy, én attól függetlenül örülnék neki ha összejönnénk, mert jó vele lenni.

2013. márc. 14. 20:27
 7/11 Dóry05 válasza:
Szerintem nem érdemel meg. Te ennél sokkal értékesebb vagy, akármennyire tetszik a srác.
2013. márc. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Dogmatix91 ***** válasza:
Dóry te tipikusan olyan tipusú barátnő lehetsz aki elidegeníti s barátaitól az aktuális barátját. Teljesen korrekt a csávó, a kapcsolatuk elején megmondta, hogy mi a helyzet. Amúgy sem kell állandóan egymás nyakán lógni.
2013. márc. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Dóry05 válasza:
Dogmatix! Én csak a véleményemet írom le, és természetes, hogy az emberek nem ugyanazt gondolják. Én tiszteletben tartom amit írtál, én máshogy látom a helyzetet, és ebben nincs semmi rossz. Nem idegenítek el senkit semmitől, ha a lánynak bejön a srác, legyen vele boldog!
2013. ápr. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Dogmatix91 ***** válasza:
Akkor kérlek fejtsd ki a véleményedet. Miért sokkal értékesebb a kérdező? Feltételezem nem is ismered, tehát honnan tudod milyen erényei és hátrányai vannak? Ha valaki sportol és a barátaival is foglalkozni akar akkor már ne is legyen barátnője? Ezek szerint, hogyha neked ilyen barátod lenne, akkor vagy a sportot vagy a barátait kéne feladnia, hogy megtartson téged. Várom az eszmefuttatásod.
2013. ápr. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!