Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek lehet ilyen laza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pussz kérdése:

Szerintetek lehet ilyen laza kapcsolatod valakivel? Pasi aki 31 eves kijelentette hogy csak a sex utan tud tervezni velem. Majd kialaku alapon!

Figyelt kérdés
En 30 eves 1 gyermekes anya vagyok.Nem vagyok elettarsra de jo lenne valaki.De szerintem csak sex kell neki es vege.En azert szeretnem ha nem csak egy sex lenne....nincs kedvem kiprobalni mindenkit aki randira hiv!
2015. okt. 1. 19:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Neked kell eldöntened, hogy a semmit választod-e a szex helyett, illetve adsz-e esélyt neki, hátha igazat mond. Van vesztenivalód? Legrosszabb esetben lesz egy kellemes éjszakád.


24/F

2015. okt. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
17%

"kijelentette hogy csak a sex utan tud tervezni"


Csak 10 éve csinálom így, mióta elvesztettem a szüzességem.

Egy nővel csak akkor tudok bármit is tervezni, hogyha szexeltem vele.


27/F

2015. okt. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
Ez nagyon jó duma. Megfektet és azt mondja, hogy bocs, mégsem kellesz.
2015. okt. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Aki nem tudja leírni helyesen a 'szex' szót, nem érdemli meg hogy részesüljön benne :D
2015. okt. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
Nyilván fontos a szex egy kapcsolatban. A gond ott van, ha nem vesz téged komolyan, és ha már ilyen feltételekkel meg szabályokkal kezdni, az nekem nem lenne szimpatikus.
2015. okt. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
37%
Mekkora arc :D
2015. okt. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6%
Nem tudom #2-t miért pontoztátok le? "... 10 éve csinálom így,....Egy nővel csak akkor tudok bármit is tervezni, hogyha szexeltem vele." 10 éve bejön neki. Hány partnerrel? A kérdezö ebböl igazán láthatja, hogy mit is várhat ilyentöl. Pontos, kimeritö válasz volt.
2015. okt. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem a hozzáállása a gond a pasinak,hanem hogy még ezt meg is mondta :D Bár legalább nem titkolja
2015. okt. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A problema hogy a munkahelyemen o a fonokom.Ha nem fekszem akkor ugrik a melom.Ha meg ige akkor csak ido kerdese.De koszonok minden valasz.
2015. okt. 1. 20:38
 10/12 A kérdező kommentje:
Az en velemenyem hogy egy nocsabasz,ha ugrik a melom ha nem.Es meg oszinten kozolte velem a randin hogy 3 hettel ezelott volt szexualis kapcsolata utoljara.
2015. okt. 1. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!