Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez most mi? Kijelentette,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mi? Kijelentette, hogy nem akar velem lefeküdni, de az első randin lesmárol?

Figyelt kérdés

A srác kijelentette, hogy ő addig ameddig nem ismer meg rendesen, meg nem érzi, hogy itt az ideje nem fog lefeküdni velem (persze ezt én is így gondolom) tehát nem csak egy futó éjszakás dolgot akar, de mégis az első randinkon megcsókol, majd felhív magához, filmet nézünk, összebújás meg miegymás.. Még azt sem tudom, hogy mi együtt vagyunk-e, olyan hirtelen történtek a dolgok.. ráadásul alapból meg úgy kezel mint valami havert, olyan szinten, hogy mondja, hogy ez meg ez a csaj milyen jól néz ki.. (ami nekem úgy jött le, hogy ezzel azt akarja mutatni, hogy nem akar tőlem semmit)

már több napja azóta és nem is beszéltünk, ha meg mégis rám ír, elmondja, hogy milyen fontos vagyok neki, de amikor belekezdenék abba, hogy mi is van velem, meg nem is érdekli..

Nem tudok rajta kiigazodni, pedig normális aranyos srác.. Mit akar? Szerintetek?

20.L..

ő 22.F


2014. júl. 26. 03:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy afféle barátság extrákkal dologra utazik.
2014. júl. 26. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De a barátság extrákkal.. csókkal, mit ér vele? akkor már inkább keressen valakit akivel nofillings lefeküdhet... vagy nem tudom mi lehet ebben a jó neki..
2014. júl. 26. 03:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Talán beszéld meg vele? Annak nemsok értelme van hogy ismeretlen emberek okoskodnak hogy a csávó mit árez.. Lehet uj neki ez a barátnös dolog, nem kell egyböl arra gondolni hogy mekkora paraszt..
2014. júl. 26. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
utolsónak igaza lehet, talán új neki, hogy randizik
2014. júl. 26. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet hogy szűz a srác, vagy valami csalódás érte sex közben és fél az újabb csalódástól! Sok fiú úgy tesz mintha nem lenne szűz pedig az és mikor oda kerül a sor akkor le blokkol mert idegen a szitu és nem tud mit kezdeni! Akkor kell őt vezetni, meg nyugtatni! Ha akarod vele akkor vedd át az irányítást! Szerintem nem feltétlenül nem figyel rád hanem nem tud mit kezdeni a helyzettel és le blokkol! Hát az meg hogy más csajt meg ítél szerintem normális ez esetben állj le vitázni bátran hagy lássa hogy nem igazán bosszant téged a dolog, bátran véleményezz te is!
2014. júl. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem hinném, hogy a srác beéri a noFILLings-zel.:D
2014. júl. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!