Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha egy pasi ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy pasi ismerkedni akar veletek pl. : egy bulizóhelyen, de első látásra annyi nem jön be nektek, akkor mit csináltok?

Figyelt kérdés
2014. máj. 18. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:
mondd hogy van pasid
2014. máj. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elküldjük a p*csába. Mégis mit csinálnánk?
2014. máj. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
tegnap 3 csaj küldött el úgy h : - bocsi de maradok a lányoknál xDD
2014. máj. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ilyenkor megkérdezik kérek-e valamit inni. Ha nem jön be, akkor azt mondom, hogy nem köszi, ha megkérdezi hogy biztos?! akkor azt, hogy ha gondolod meghívhatsz, de ha csajozni szeretnél, velem nem fog összejönni. mindig kedves vagyok, ez szokott nekik tetszeni, szóval annak ellenére is meghívnak általában :D
2014. máj. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mivel általában húgommal megyek bulizni,nem hazudok nagyot,ha azt mondom,bocsi,de ma csajos este van. Lehet,hogy nem a legnagyobb szöveg,de érteni szokták. Vagy annyi,hogy bocsi,de nem akarok veled táncolni/nem kérek semmit inni,stb. Mindezt kedvesen,mert azért értékelem,hogy megtisztel az érdeklődésével,meg egyáltalán oda mert jönni hozzám.

Viszont ha valaki nagyon durván nyomul és nem ért a szép szóból,olyankor általában átmegyek bunkóba. Volt rá példa,hogy hiába mondtam el 5x,hogy bocs,de nem vagy az esetem,mégis ugyanúgy jött utánam,hogy na légyszi de csak egy italra... Hiába utasítottam vissza többször is szépen,aztán ingerülten,kikérte a jégert. Mondtam neki,hogy jóvan,megiszom,de aztán itt is hagylak. Nem hitte el,de megcsináltam:D

23L

2014. máj. 19. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha idegesítően nyomul, akkor lepattintom (ha kell, bunkó is tudok lenni), de amúgy ha rendes, akkor csak szimplán megmondom neki, hogy nem nagyon szeretnék most barátot.
2014. máj. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!