Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most ő leszólított? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ő leszólított? Nem voltam szimpatikus?

Figyelt kérdés

Adott egy 20-on éveiben járó férfi. Futottunk mindketten a vonat után. És utána odajött beszélgetni. Kérdezgetett azért néhány dolgot rólam. Majd épp a terveit kezdte el ecsetelgetni,higy milyen vállalkozásba fog bele. Sajnos le kellett szállnom. Meg kérdeztem a keresztnevét és ennyi. Csak egy ártatlan beszélgetés volt vagy nem volt elég bátor,hogy elkérje az elérhetőségem? Vagy csak szimplán nem jöttem be neki?


Köszönöm a válaszokat

L


2015. szept. 29. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Velem is volt már ilyen, csak társaság kellett az útra de aztán hiába volt jó a csaj...nem kértem el az elérhetőségét mert én egy ilyen bunkó nagyképű büszke fajta vagyok. Inkább szeretem ha a lány adja tudtomra hogy tovább szeretne beszélgetni és elkéri a számom vagy bármit.
2015. szept. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Kérdezgetett azért néhány dolgot rólam. Majd épp a terveit kezdte el ecsetelgetni,higy milyen vállalkozásba fog bele"


Én nem azt szoktam egyből előadni, hogy éppen milyen vállalkozásba fogok bele, szerintem ez magánügy ahhoz, hogy vonatos fél órás ismeretség után elkezdjem részletezni.

2015. szept. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Félénk lehetett. Ha szimpatikus volt, miért nem adtad meg magadtól az elérhetőségedet? :)
2015. szept. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy annyira beszélgettetek, hogy eszébe sem jutott, aztán meg túl hirtelen szálltál le.
2015. szept. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát tudta,hol szállok le. És sajnálattal mondta,hogy most szállok le és megköszönte a beszélgetést.
2015. szept. 29. 21:17
 6/6 anonim ***** válasza:
De te is elkérhetted volna az ő elérhetőségét. Lehet csak félénk volt, és félt, hogy visszautasítod.
2015. dec. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!