Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, nők szerintetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nők szerintetek az mennyire visszataszító egy randin ha az egyébként számotokra szimpatikus fiatalember fogai kissé hiányosak és lyukasak?

Figyelt kérdés

2015. szept. 28. 12:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Bevallom, engem zavarna. A fogorvos nem démon, nyugodtan el lehet hozzá sétálni.
2015. szept. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
Zavarna, mert ha rosszak a fogai, akkor büdös a szája, tele van baktréiumokkal, blöööeee.
2015. szept. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
A fogorvos nem démon, az igaz, de sokszor démoni összeget kérnek egy fogpótlásért pl. :) "Tele van a szája baktériummal" mondjuk ez igaz, volt akit megharaptam, majdnem a karja bánta :) Mondta is a dogi,hogy egy varánusz megirigyelhetne annyi baktérium van a számban :) Jut eszembe, csajok nincs kedvedet csókolózni egyet? :)
2015. szept. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
*doki
2015. szept. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
a randit mosolyogva kibírnám valahogy, aztán a fiú le van írva. bööáááá Esélye nincs!!
2015. szept. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Zavarna, mert egy igényes embernél alap, hogy rendbe vannak a fogai, valószínű nem egyszerre mentek tönkre neki, hosszabb távon hanyagolta. Ha csak egy foga lenne rossz vagy letört, még érthető, ha meg akarja csináltatni, akkor nem kizáró ok.
2015. szept. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Attól függ, miért hiányosak. De ha láthatóan sok van, látható lyukak és ne adj isten, még sárga, lepedékes is a foga, az undorító!
2015. szept. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Az ember szája akkor is tele van baktériummal, ha minden foga tökéletes.... Ezt azért hozzátenném.

Amúgy eléggé lehangolna. Miért nem megy a fogdokihoz és teteti rendbe őket?? Lusta? Link? Fosik?

Bevallom...én is rettegtem...évekig nem mentem el velük...el is romlottak. Aztán csak össze szedtem magam és mind megcsináltattam. Ma már bánom, hogy anno 1 percig is vártam velük! Pedig mondom...én rettegtem. Előbb szúrtam volna hasba magam, mintsem átmenjek a dokihoz velük. Féltem...és szégyelltem is őket...hogy voltam akkora ökör, hogy hagytam, hogy a félelmeim irányítsanak és elhanyagoljam emiatt őket. De legyőztem magam!! MENJ ÉS TEDD RENDBE ŐKET!!!! NE VÁRJ TOVÁBB!

2015. szept. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Menj fogdokihoz! Van körzeti fogdoki is, neki csak a tömőanyagot kell kifizetni a munkadíjat nem. Nekem is volt lyukas fogam, féltem a dokitól, mégis elmentem, 20 perc alatt betöm 1 fogat és érzéstelenítővel nem is érzed :)
2015. szept. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
8-as, azért nem mindegy, h a normál szájflóra baktériumai vannak jelen normál mennyiségben, vagy pedig egy rohadó fog belsejében elszaporodott, gyulladás, gennyesedést, rossz szájszagot okozó baktériumok.
2015. szept. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!