Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez csak nekem visszataszító?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak nekem visszataszító? Én vagyok csőlátású?

Figyelt kérdés
Nekem fontos egy lányban hogy legyen tartása. Nagyon fontos hogy ne legyen olyan 20 eves korára (de késöbb se) aki egy kezén se tudja megszámolni hány fiúval feküdt le.. Most ismerkedem egy ilyen lánnyal aki igaz hogy nem fekszik le egy könnyen, viszont mindenkivel beszél és mindenkivel flörtöl, senkit nem utasít el ha kezdeményez nála... Nekem ez nagyon visszataszító... Most ne úgy gondoljátok hogy sok a barátja és barátkozós típus én meg valami arab buta férfi aki bezárná a nőt ha tehetné. Szó sincs erről. De tegnap este pl egy főtéren álltam egy városban és 2 óra alatt amég ott voltam 6 fiú jött arra akiről tudom hogy az elmúlt 3 hétben találkozott vagy régebben ismerkedett.... És ez csak az amiről én is tudok. Hiába nem történt meg az együttlét, ez engem akkor is bosszant hogy miért nem lehet nemet mondani néha? Vannak még olyan lányok akik lojálisabb, zárkozottabb típúsok? Akikkel ha végig mennék egy randin az utcán és elvinném étterembe egy nem pest méretű városon akkor nem jön szembe 10 olyan fiú akivel valami kontaktusa van???? Én vagyok a maradi vagy van még olyan lány és fiú aki hasonlóan gondolkodik mint én? Szerintem ezt hívják szűzk*rvának ugye?
2015. aug. 29. 06:43
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
77%
Nem, ezt hívják csőlátásnak!
2015. aug. 29. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Jó elfogadom a véleményed de nyílván azt is belekalkulálom majd hogy ezt az oldalt többnyire tini kislányok használják akik nagy eséllyel magukra ismernek majd ebben a kérdésben és persze hogy én leszek a csőlátású:D:D
2015. aug. 29. 07:01
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

"Hiába nem történt meg az együttlét, ez engem akkor is bosszant hogy miért nem lehet nemet mondani néha?"


Nem, mert még nem tudja, kinek mondjon nemet, még nem választott. Ez az életszakasz erre való.


"Vannak még olyan lányok akik lojálisabb, zárkozottabb típúsok?"

Vannak, de őket nem látod meg, mert nem olyan erős a szexuális kisugárzásuk, és mivel zárkózottak, kevésbé forognak társaságban.

2015. aug. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
88%
... csak a tini lányoknak külön kategória van, nem a Felnőtt párkapcsolatok.
2015. aug. 29. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Szia! Mennyi idős vagy?

Én egyetértek veled.

Viszont félig igaz amit írtál. 1 kezemen meg tudom számolni hány pasival voltam együtt, pedig 25 éves vagyok.

Alapból barátkozós, közvetlen, viccelődős vagyok.

A munkahelyemen a tőlem jóval idősebb, apámkorú pasik is szoktak flörtölgetni velem, viccelődni, de ezek tényleg csak bohóckodások hogy jobban teljen az idő, és sok beszólást a poén kedvéért sen tudunk kihagyni.


Van aki kezdeményez nálam és visszautasítom, sőt az elmúlt években visszautasítottam mindenkit.

Viszont a flörtben sokszor tényleg nincs semmi.

Én nem szoktam odamenni a pasikhoz, mindig ők jönnek oda hozzám. És tudják hogy nem vagyok könnyen kapható, hogy a flörtben sincs semmi :)

2015. aug. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok tinilány, 44 éves nő vagyok.

Nem értek veled egyet abban, hogy azért mert a lány nyitottabb, barátkozós típus, már szűzk@rvának kelljen hívni. Gondolom barátágos természet, kedvelik az emberek, szeret beszélgetni. Nincs ebben semmi rossz. Veled van, téged szeret, nem így van? Ne akard megváltoztatni, csak elüldözöd vele.

Nem ezen múlik hogy megcsal vagy sem...ha tudnád hány szendének mutatkozó, ideális családot mutató kolléganőm csalja a férjét, meglepődnél...

1-es voltam

2015. aug. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
67%

Ha te meglátsz egy jó nőt, akivel szívesen kikezdenél, akkor néha legyen már tartásod, és állj ellen a kísértésnek, hogy odamenj hozzá.

Még a végén ne adj' isten jól éreznétek magatokat, jó ég, el tudod képzelni?



"Hiába nem történt meg az együttlét, ez engem akkor is bosszant " - bár nem vagyok pszichológus, de ez elég beteges... Ilyen birtoklási mánia tör rád már az első randikon?


Ha szerinted egy nőnek ahhoz mérten van tartása, hogy mennyi férfival kavart, akkor nagyon el vagy tévedve.


Személyes érzéseidre pedig egy gyk-s tanácsot tudok mondani (bár ezt egy nőnek írták, akinek a pasija több tucatnyi nővel volt már együtt): Tedd túl magad rajta, most veled van, és max egyszer hozd fel a témát, de többet ne rinyálj rajta.


Továbbiszépnapot :)

2015. aug. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Most egyetértek veled de lehet csak elkeseredésemben...kisvárosban lakom ahol nincs sok lehetőség ismerkedés terén sem.

Kevés pasit ismerek, suliba mindig több volt a lány, munkahelyemen is több a nő mint a férfi. Nekem is vannak ilyen nőismerőseim szépek, csùnyák egyaránt, és igenis van aki rondább nálam valahogy mégis tapadnak rá a pasik, mert szinte tálcán kínálja magát, és pont néhány napja esett le h ezek a nők fűvel fával még a kollégákkal is. De 25 év alatt is ez a tapasztalatom h a pasiknak ez kell, hogy a kisujjukat sem képesek megmozdítani egy nőért hacsak nem életük szerelmét látják benne de lehet még akkor se, mert egy csùnyább pasi is megkaphat egy jó nőt, csak egy klassz kocsi, jó duma, bevállalós életstílus kell hozzá, így én még ha nem is csak várom a herceget mert tennék érte már kezdeményeztem is mielőtt vki azt hinné nem, csak nézhetem h mennyi hülye van akit a szeretet + szex helyett csak a szex érdekel....mindegy lefoglalom magam mással ( többek közt h válaszolok ) aztán egyszer majd csak lesz vki.

25/N


Ui. Az életbe nem kéne olyan pasi aki ezekkel a nőkkel jár el csak szexre...és tanulság ( nekem ) h hihetek a megérzéseimnek, mert anno nálam is próbälkoztak de éreztem h csak egy menet lennék igy meg jobb is h nem lett semmi...aztán h ezek a rongyos p...ju nők kinek jelentenek értéket az már más kérdés ( bocsi a kifejezésért )

2015. aug. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

basszus 41 évesen is imádok flörtölni

miért zavar ha csak egy kis flört van ?

attól még nem fekszik le minden szembejövővel ahogy én sem...

a flört önbizalmat ad, jó közérzetet, ha ebbe valaki többet lát az már baj


nem vagy való ahhoz a lányhoz

keress egy szürke egérkét az való neked

és a birtoklási ösztönöd meg kezeltesd !

2015. aug. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

A szkva az mellette még szűz is, de hasonló téma.

Ha nem tetszik a stílusa, akkor ne ismerkedj vele, vagy csak barátilag. Az ilyen csajok nem tartós kapcsolatra valóak, ennyi.

2015. aug. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!