Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez csak nekem visszataszító?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak nekem visszataszító? Én vagyok csőlátású?

Figyelt kérdés
Nekem fontos egy lányban hogy legyen tartása. Nagyon fontos hogy ne legyen olyan 20 eves korára (de késöbb se) aki egy kezén se tudja megszámolni hány fiúval feküdt le.. Most ismerkedem egy ilyen lánnyal aki igaz hogy nem fekszik le egy könnyen, viszont mindenkivel beszél és mindenkivel flörtöl, senkit nem utasít el ha kezdeményez nála... Nekem ez nagyon visszataszító... Most ne úgy gondoljátok hogy sok a barátja és barátkozós típus én meg valami arab buta férfi aki bezárná a nőt ha tehetné. Szó sincs erről. De tegnap este pl egy főtéren álltam egy városban és 2 óra alatt amég ott voltam 6 fiú jött arra akiről tudom hogy az elmúlt 3 hétben találkozott vagy régebben ismerkedett.... És ez csak az amiről én is tudok. Hiába nem történt meg az együttlét, ez engem akkor is bosszant hogy miért nem lehet nemet mondani néha? Vannak még olyan lányok akik lojálisabb, zárkozottabb típúsok? Akikkel ha végig mennék egy randin az utcán és elvinném étterembe egy nem pest méretű városon akkor nem jön szembe 10 olyan fiú akivel valami kontaktusa van???? Én vagyok a maradi vagy van még olyan lány és fiú aki hasonlóan gondolkodik mint én? Szerintem ezt hívják szűzk*rvának ugye?
2015. aug. 29. 06:43
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a válaszokat:) szerintem sokan nem értik a helyzetem. Leírtam hogy nem az a bajom hogy ismerkedik meg nyitott hanem az ha mindenki felé az.... Nekem egyszerűen bejön az amikor egy lány picit eléthetetlen, legalábbis nem mindenkinek a "haverja"... Nekem tetszik az amikor idősebb nénik mesélik hogy az ő idejükben hosszú hónapokig szenvednie kellett egy fiúnak mire egyáltalán beszélgetni, fagyizni elmentek velük. Nekem ez a mai instagram meg facebook világ hogy ráírok 10 lányra másnapra randit kérve akkor 6 benne van, undorító. Nem kell már küzdeni? Minden kapu nyitva aztán a lány dönt hogy maradhat e aki belép? Én szeretnék küzdeni, én szeretnék egy olyan lánynál letelepedni akinek a kapuján nem mehet be mindenki hanem az kikell érdemelni... HÁT ha ez birtoklási vágy és beteges akkor vállalom!
2015. aug. 29. 10:33
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát rajtatok sem lehet kiigazodni, srácok...
2015. aug. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
#12 miért? Azt hiszitek minden fiú olyan mint azok a hímk*rvák akik csak úgy használni szeretnék a lányokat?
2015. aug. 29. 12:59
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
hát le a kalappal, sajnálom h a pasi aki megtetszett nem ilyen mint te, pedig a "régi vágású" személyiségéből erre következtettem, de lehet ott csesztem el h megtudta h tetszik...:/
2015. aug. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
73%
Igen, ezt hívják csőlátásnak. Semmi közöd hozzá, hogy ki kivel ismerkedik, a csaj teljesen normális, joga van azzal beszélgetni, barátkozni, flörtölni, akivel akar. Nincs kapcsolata, nem bánt vele senkit. Azért az ő életébe ne akarj már beleszólni, meg az hogy még leszűzkurv*zod, az meg egyenesen szánalmas. Ha neked az nem felel meg, hogy a lány életében volt már férfi akármilyen értelemben, akkor randizz apácával, mert senki nem fogja neked eltűrni hogy így lenézd meg levisszataszítózd. Most ezt nem bántásból írom, de ismerd fel, hogy itt nem a lánnyal van a gond.
2015. aug. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
87%

fiú: szia, eljössz velem fagyizni?

lány: persze, nem látom okát, miért ne. *észbe kap* Oh várj egy percet! *előkapja a naplóját* Igen, pont ahogy sejtettem. Ebben a hónapban sajnos mar beszéltem 5 pasival. Sajnálom, de én nem olyan lány vagyok, aki kőnnyen kapható... Fagyira...

másnap a gyk-n: " miért ilyen beképzeltek ezek a mai pi csák? Még fagyizni sem jön el velem, mire fel kéretik magukat ennyire?"


Szánalom a köbön..

2015. aug. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:
"Vannak még olyan lányok akik lojálisabb, zárkozottabb típúsok?" Jelentkezem, most boldog vagy? De nem lennék a párod. - Csak a hülye zaklatós levelek elkerülése végett, nehogy félreértsd. Én se bírnám ezt a lányt, de ennyire nem nézném le.
2015. aug. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Lehet a megfogalmazásom nem volt túl tisztelettudó beismerem, de soha nem kezelek le senkit élőben. Ezt pedig a mai értékek hozták ki belőlem mert én ezek szerint egy csőlátású barom vagyok akinek még igenis fontos hogy egy olyan lánnyal élhesse le a fél vagy egész életét akinek van NÍVÓJA azáltal hogy egy kuriózum a környezetében élő férfiak számára. Sajnálom én ilyen vagyok de szerintem nem annyira vagyok rettenetes ember mint ahogy itt megkapom a beszólásokat. Talán magatokra ismertetek páran vagy miért kaptátok így fel a vízet?
2015. aug. 29. 18:21
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Én jókora adag tartással rendelkeztem fiatal lányként, és mi lett belőle? A kutyának se kellettem, mert megvolt a hírem, hogy elérhetetlen vagyok, csak a nőcsábászok próbálkoztak be állandóan, mert izgatta őket hogy sikerül-e megdönteniük. Ennek következtében 25 éves koromig voltam szűz, és még csak nem is csókolóztam. Nem voltam csúnya lány. És mielőtt megtapsolnál: boldog sem voltam ettől.

Ha most volnék fiatal, a mai eszemmel lehet hogy úgy tennék mint az a lány. Nem keverednék szexuális kalandokba szerelem nélkül de azért flörtölnék és esélyt adnék magamnak a boldogságra. Mindegy, azért nem volt rossz a történet vége, de nem gondolom hogy rosszat tesz az a lány.

N38

2015. aug. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

12-es vagyok.

Nem tudom, hogy olvasgatod e az oldalt, de itt mar sokan kijelentettek, hogy eleguk van a nokbol, mert jatszak az elerhetetlent es ezt utaljak mar ferfiak

Most meg jossz te..., hogy neked pedig ez kene. Hat jo.

2015. aug. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!