Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez csak nekem visszataszító?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak nekem visszataszító? Én vagyok csőlátású?

Figyelt kérdés
Nekem fontos egy lányban hogy legyen tartása. Nagyon fontos hogy ne legyen olyan 20 eves korára (de késöbb se) aki egy kezén se tudja megszámolni hány fiúval feküdt le.. Most ismerkedem egy ilyen lánnyal aki igaz hogy nem fekszik le egy könnyen, viszont mindenkivel beszél és mindenkivel flörtöl, senkit nem utasít el ha kezdeményez nála... Nekem ez nagyon visszataszító... Most ne úgy gondoljátok hogy sok a barátja és barátkozós típus én meg valami arab buta férfi aki bezárná a nőt ha tehetné. Szó sincs erről. De tegnap este pl egy főtéren álltam egy városban és 2 óra alatt amég ott voltam 6 fiú jött arra akiről tudom hogy az elmúlt 3 hétben találkozott vagy régebben ismerkedett.... És ez csak az amiről én is tudok. Hiába nem történt meg az együttlét, ez engem akkor is bosszant hogy miért nem lehet nemet mondani néha? Vannak még olyan lányok akik lojálisabb, zárkozottabb típúsok? Akikkel ha végig mennék egy randin az utcán és elvinném étterembe egy nem pest méretű városon akkor nem jön szembe 10 olyan fiú akivel valami kontaktusa van???? Én vagyok a maradi vagy van még olyan lány és fiú aki hasonlóan gondolkodik mint én? Szerintem ezt hívják szűzk*rvának ugye?
2015. aug. 29. 06:43
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Igen az kell! És sok barátomnak is ilyen kell! Vannak normàlis férfiak még...
2015. aug. 29. 19:43
 22/25 anonim ***** válasza:
81%

"Leírtam hogy nem az a bajom hogy ismerkedik meg nyitott hanem az ha mindenki felé az...."

Akkor NE ezt a lányt kerülgesd, mert ő nyilvánvalóan nem ilyen!:)

Ez a viszonyulásod olyan, mint amikor egy nő nemdohányzó férjet akar, de meghódít egy dohányost, hozzámegy, majd nekiáll leszoktatni.

2015. aug. 30. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

"fontos hogy egy olyan lánnyal élhesse le a fél vagy egész életét akinek van NÍVÓJA azáltal hogy egy kuriózum a környezetében élő férfiak számára"


Egy nem koedukált nevelésű férfi vágyát, megélését, és ugyanilyen nőét írtad körül.

A kiszemelted meg határozottan koedukált lány, mint a magyarok 97%-a.

2015. aug. 30. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
#23 koedukáltan nőttem fel, lány gyerekkori pajtásokkal és mint egy normális magyar koedukált iskolába is jártam.. Nem hiszem hogy ez az amit te írtál.. Szimplán magasabbak a szelektációs elvárásaim azokkal szemben akiket megszeretek. Ennyi de már minden választ megkaptam amit lehetett. Látszik hogy azért van aki egyetért velem csak a stílussal nem. Elfogadtam me azt is hogy vannak akiknek ezek a dolgok nem számítanak mert igénytelenek az ilyen értékekkel szemben mert nekik ez nem érték ezt is elfogadom l.
2015. aug. 30. 11:13
 25/25 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Igen, csőlátású vagy, de nem azért mert ezt visszataszítónak találod! A te bajod az hogy általánosságban elítéled a fiatal tizenéves lányokat, akik a tájékozódás kedvéért nézik ezt az oldalt... Én nem szoktam kommentelni, de borzasztóan feldünít az ilyen ember aki minden tizenéves lányt k@rv@nak néz!

2015. szept. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!