Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, nők szerintetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nők szerintetek az mennyire visszataszító egy randin ha az egyébként számotokra szimpatikus fiatalember fogai kissé hiányosak és lyukasak?

Figyelt kérdés

2015. szept. 28. 12:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Senki sem megnyerő a másik fél számára, akinek láthatóan több lyukas foga is van. Nekem nem az elhanyagolás miatt ment tönkre több fogam is, hanem betegség végett, de leküzdöttem a félelmem és elmentem a körzeti fogorvoshoz. Kiskoromból maradt emlékeim miatt nagyon féltem, aztán amikor beadta az érzéstelenítőt akkor meglepődtem, hogy csak ennyi volt, ettől féltem annyira? :D Hozzátenném körzeti fogorvosnál nálunk semmit nem kell fizetni, sem munka díjat, sem a tömőanyagért vagy akár érzéstelenítőért...ezek TB-re mennek. Viszont ha vannak olyan fogaid, amire koronát kell rakatni, arra nyugodtan számolj darabonként egy 20-ast, de ez változó.
2015. szept. 29. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Engem taszítana, mert igénytelen. A fogakat rendbe kell hozni, nehogy 50 évesen már saját foga se legyen.
2015. szept. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
10. Persze. De az, hogy lyukas egy fog, nem jelenti azt, hogy gyulladásban van...ergo gennyes lenne. ;)
2015. szept. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
nagyon is zavarna. számomra az egyik leglényegesebb dolog a fogok és a száj higiéniája.
2015. okt. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
mert itt mindenkinek fullos fogsora van.
2015. okt. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Ne foglalkozz vele ki mit írt. Abszolút nem számít. Nyílván mikor megbeszéltétek a randit, akkor már látta a fogaidat és igent mondott. Nincs miről beszélni tovább.

Nem mellesleg megjegyzem ami a lényeg lenne, ezek abszolút nem számítanak. Egy nő nem egy fogsorra vágyik. Egy határozott férfit szeretne tudni maga mellett. Egy egyéniséget aki megnevetteti, aki megvédi és figyel rá. Az összes többi lényegtelen. Ha egy találkozáskor belőled a határozottság és férfiasság sugall, aki nem tudsz veszteni.

Sok sikert! ;)

2015. okt. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ha HIÁNYOS a fogsora, akkor már legalább járt annál a fogorvosnál, ahol kihúzták a fogát. Hidat berakatni rá horribilis összeg, apukámét most kellett cserélni. Nem tudom mennyi ideje volt rajta a régi, simán lehet 20 év is, de azok pl már sárgák voltak, hiába mosta fogfehérítős fogkrémmel, máshogy változott a színe, mint a saját fogának. Egy pár árnyalat különbség volt, nem olyan durva sárga. De ha megnézed, látszik.


Azért egy akár 2-3 havi fizetést erre elkölteni nem mindig van keret... Ha csak korona kell akkor szerencséje van az illetőnek, mert azt 20ból megcsinálják, néha olcsóbban is.


A rohadó fog viszont nem szexi, azzal menjen orvoshoz. Egy fúrás tömés ingyen van, de a húzás is.

2015. okt. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!