Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meddig erdemes varni a lanyra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig erdemes varni a lanyra?

Figyelt kérdés
Ugyanarra az egyetemre jarunk, csak masik karra. Lattuk mar egymast regebben, nemreg veletlenul bukkantam ra a facebookon. Visszaigazolt, elkezdtunk beszelgetni. elhivtam kavezni, de azt mondta, hogy meg nem tudja, mikor er ra, de majd szolni fog... Ennek mar 3 napja. Rairjak, rakerdezzek, vagy ennek mar ennyi?
2015. szept. 22. 23:47
 1/9 A kérdező kommentje:
*annyi
2015. szept. 22. 23:48
 2/9 anonim ***** válasza:
8%
Ennek lőttek. Ilyenkor ne kövesd el azt a hibát, amit a férfiak 95%-a tenne, hogy sóvárogsz utána, mert attól még jobban el fogod taszítani, s azt fogja gondolni rólad, hogy pióca vagy. Ha bejönnél neki, már vígan megkeresett volna. Felejtsd el a lányt.
2015. szept. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Pár nap múlva kérdezz rá még egyszer és utoljára.Utána ne írj neki többet.
2015. szept. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tavaly, ugyanez, ugyanekkor, velem. Még októberben írtam neki szülinapjakor, megígérte hogy szól. Azóta is várom. Szóval mondd meg neki hogy x napon y időpontban legyen ott valahol, vagy felejtsd el.
2015. szept. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát... Ez elég szomorú. Szerintem kezdj el más valakivel ismerkedni, ennek lőttek. Lehet kedvel téged, de egyértelműen nem férsz bele a naptárjába, ha ennyire elfelejtkezett rólad, már csak ezért sem érdemes tovább kérdezősködni nála. Én is jártam így pár emberrel, saját tapasztalatból mondom: aki akar valamit, az keres!!
2015. szept. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Facebookon hívtad el? Elég béna. Jó hogy nem küldtél neki palackpostát. Legközelebb a következő lányt keresd meg személyesen, elvégre tudod melyik karra jár.
2015. szept. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Most gondolj bele, te kinek írnál ilyet?

Úgy van, pontosan, annak aki nem jön be neked.

2015. szept. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Felejtsd el! Most adta a tudtodra, hogy nem vagy az este. Ellenkező esetben már rég keresett volna....
2015. szept. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy ilyen meghívást már másnapra elfelejt az ember, ne haragudj, mit vársz, majd facebookon jelentkezik, hogy holnap reggel 8-kor kávézhattok, vagy személyesen odamegy hozzád? Miért nem keresed meg személyesen? Az kellene.
2015. szept. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!