Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek érdemes egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes egy perccel is többet vesztegetnem erre a lányra?

Figyelt kérdés

Lassan 2 hete találkozgatok egy lánnyal ( 17 ),körülbelűl akkor is lett vége egy 3 hónapos kapcsolatának,a volt barátja megy ki mélyfúrósnak külföldre,tehát szakítottak ..

A történetben van még egy csavar,mégpedig egy haverom már 2x lefeküdt mindenféle fűzés nélkül a csajjal.. tehát nem egy nehéz eset,viszont én már 4x próbáltam megcsókolni,de elhúzta a fejét,mondván neki még idő kell,hogy eldöntse,hogy akar e tőlem valamit :S

Ezzel egy bökkenő van,hogy húzza az agyamat,de ezt meg én kezdem megunni,mert már nemtudom hányszor megkérdeztem,hogy van e esélyem és azt mondja,hogy igen,de idő kell neki,mégnem 2 nap ezelött láttam,hogy facebookon sorozatosan ilyen külföldi kiküldetéssel kapcsolatos dolgokat linkel,tehát a volt barátjával kapcsolatos dolgokat,ezt megláttam és megmondtam neki,hogy akkor felejtsük el egymást,mert ehhez nekem már nincs kedvem,nem leszek a gyertyatartó,akkor viszont mondtam,hogy ne csináljam ezt,mert ő nem akar elveszteni,de mint kiderül ezt is a barátnője írta,beszéltem vele,modnta,h kellek neki,de még nemtudja,hogy mit akar,na tegnap este egy haverom látta sétálni a volt barátjával,de még egy fordulat,hogy engem egész nap nem keresett,de egy haveromat felhívta magukhoz,merthogy ő egyedül van otthon ... számonkértem rajta és modntam neki,hogy kezdem megszeretni,na azthiszem itt bas.tam el,mert látta,hogy jelent nekem vmit és nemtud dönteni,hogy egy bunkó parszt kell neki aki csak k.rni akar vele vagy pedig egy normális gyerek ..

bocs az összefüggéstelent fogalmazásért,de elég ideges vagyok ..


2012. szept. 16. 11:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

ne is foglalkozz vele többet...

a haverod fűzés nélkül lefeküdt vele,te meg hiába fűzted...

reménytelen

2012. szept. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

1. ha ez megfordult a fejedben, akkor a válaszom nem

2. az elolvasás és értelmezés után a válaszom szintén ugyanez... nem éri meg, keress egy kiegyensúlyozott, és kevésbé problémás lányt

15/L

2012. szept. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se foglalkozz vele többet, nem éri meg. Keress egy normális lányt.
2012. szept. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

hagyd a pics*ba

úgy utálom az ilyen csajokat, vagy mondja meg kerekperec hogy mit akar, szeretne-e téged vagy sem, de ne húzza az agyadat...

2012. szept. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Felejtsd el, törölt vagy tiltsd face-ról is, mert így csak látod miket művel és így nehezebb felejteni :S

Keress egy másik lányt, aki megérdemli a törődésed !

2012. szept. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nagyon de nagyon ne foglalkozz vele! Megéri neked ennyit idegeskedni egy ilyen csajon?.. Ha te is fontos lennél neki téged hívott volna fel magához és nem mást.. 1000 féle másik csaj van a világon aki jobban megbecsülne téged.. ne foglalkozz vele:)) és ha ezekután ő keresne téged akkor se dőlj be neki! L/15
2012. szept. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
12%
Egy lányra alapból nem érdemes egy percnél többet vesztegetni, h meghódítsd.
2012. szept. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba ezt a csajt,az ilyen nem érdemel meg téged.
2012. szept. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!