Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek édesanyukám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek édesanyukám kijelentéséről? Többi lent.

Figyelt kérdés

Anyukám egy pár hete azt mondta:

"Neked inkább egy árva lányt képzelek el, - erre homlokom megráncoltam - mert ő legalább biztosan szeretne, biztosan törődne veled, és ő tényleg megtenne mindent érted, neked."

A dologhoz az kapcsolódik, hogy eddig mindig olyan lányokat fogtam ki, akiknek én voltam az első. (korombeliek voltak, és az első 18 éves koromban volt) Ebből adódóan nem nagyon becsült meg nagyon egyik se. Lehet túlságosan empatikus voltam, és túlságosan szerettem. Mi a véleményetek?

Egyébként szó ami szó, eléggé nehéz találni rendes embert manapság. Én mindenesetre próbálok ember maradni a mai világban. Olykor, nekem is nehéz, hisz csupán egy egyszerű ember vagyok.

Most 24 éves vagyok. (F)



2015. szept. 19. 23:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"3: kedves válaszoló, azért nem hiszem hogy ezért mondta volna, optimális esetben úgy szép, ha élnek a rokonok. ;)"


Jó esetben élnek, de gondolom, azt belátod, hogy ha egy árva lány lenne a társad - akit anyukád képzelne el melléd - akkor az mégiscsak azzal járna, hogy már nem élne az a nő, aki potenciálisan az anyósod lehetne. (Legalábbis feltételezem, hogy tisztában vagy az árvaság fogalmával.)


"hogy eddig mindig olyan lányokat fogtam ki, akiknek én voltam az első ......Ebből adódóan nem nagyon becsült meg nagyon egyik se."


Csak én nem értem az ok-okozati összefüggést a két dolog között?

2015. szept. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Ugye anyukád sem gondolta komolyan?

2015. szept. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

A lányok általában nagyon kötődnek ahhoz a férfihez aki elveszi a szüzességüket. Tehát az elméleted itt bukott egy kicsit. Nem, nem azért nem kellettél nekik, mert te voltál az első, vagy mert fiatalok.

Ha mind lelépett mellőled, az baj. És azt is írod: túlságosan empatikus voltál és túlságosan szerettél.

Na, itt lesz a baj. Irtózom azoktól a férfiaktól akik magukat olyan nagyon empatikusnak írják le és olyan nagyon tudnak "szeretni". Mert az a tapasztalatom, hogy ez kód-nyelv arra, hogy társfüggők.

Megfojtják a másikat a ragaszkodásukkal majd azon rinyálnak, hogy milyen hűtlen dögök ezek a mai lányok.


Nőként és tapasztalatból írom: ha egy lány neked adja a szüzességét, akkor számítasz neki. Legszívesebben örökre veled lenne. Ha csak el nem tolod a dolgot. De ha te ennyire empatikus vagy, ezt neked tudnod kell.....

2015. szept. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Valószínűleg anyukádhoz állok közelebb korban, de azt tudom mondani, hogy nem olyan jó emberismerő.

Ismerek árvákat, akik otthonban nőttek fel, ők is ugyanolyan emberek, mint mások. Vannak közöttük önzőek is. Nem biztos, hogy pont olyat fognál ki, aki törődik veled.

Úgyhogy én azt tudom tanácsolni, hogy azért nehogy ez alapján válogass! :)

2015. szept. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A gond az, hogy anyukád bármit is elképzel neked... felnőtt ember vagy, nem anyukádnak kell élnie az életed, hanem neked! Valószínűleg pont azért nem működnek a kapcsolataid, mert még nem váltál le anyukádról. Ezen kéne inkább dolgoznod (akár szakember segítségével), és felnőttként (!) olyan kapcsolatod lehetne, amilyenre vágysz.
2015. szept. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

12: nem tudom, ezért van e kérdés.

13: mindig is ezt a nézetet vallottam: "ha szereted engedd el, bízz benne, ha szeret, visszajön hozzád, ha nem, sose szeretett." Tehát sose voltak rövidre fogva! / nem ez volt a gond.

14: nyílván nem teljesen feltett szándékom ez alapján párt keresni, számomra az emberi tulajdongok mindenek felett vannak. - köszönöm válaszod! Édesanyám 63 éves. :)

15: honnan gondolod, hogy nem vagyok felnőtt? :) a kérdés feltevésem csak arra próbál választ keresni, hogy valóban ilyenek lennének e az árvák. Pár tény: Mellesleg egy külföldi rendszerű főiskolán vagyok, MA hallgató, már van egy kétszakos tanári diplomám, és édesanyám és én köztem 200 km van légvonalba, továbbá kb 5-6 hetente ha hazajárok. (Ennek ellenére valamilyen szintű egészséges önbizalom hiánnyal rendelkezem)

Ui: a felnőttség ott kezdődik, hogy felelősséggel tartozol a kimondott szavaid, és cselekedeteid után.

2015. szept. 20. 13:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!