Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek édesanyukám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek édesanyukám kijelentéséről? Többi lent.

Figyelt kérdés

Anyukám egy pár hete azt mondta:

"Neked inkább egy árva lányt képzelek el, - erre homlokom megráncoltam - mert ő legalább biztosan szeretne, biztosan törődne veled, és ő tényleg megtenne mindent érted, neked."

A dologhoz az kapcsolódik, hogy eddig mindig olyan lányokat fogtam ki, akiknek én voltam az első. (korombeliek voltak, és az első 18 éves koromban volt) Ebből adódóan nem nagyon becsült meg nagyon egyik se. Lehet túlságosan empatikus voltam, és túlságosan szerettem. Mi a véleményetek?

Egyébként szó ami szó, eléggé nehéz találni rendes embert manapság. Én mindenesetre próbálok ember maradni a mai világban. Olykor, nekem is nehéz, hisz csupán egy egyszerű ember vagyok.

Most 24 éves vagyok. (F)



2015. szept. 19. 23:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
61%
Anyukád jól látja a helyzetet.
2015. szept. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
48%
Nem attól fog egy nő szeretni vagy nem szeretni, hogy hány fäsz járt benne előtted... komolyan ennyire szubmisszív bärmokból áll a mai társadalom?
2015. szept. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 opened paradise ***** válasza:
100%
És nincs anyós sem,csak a haszon!
2015. szept. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
71%

"megtenne mindent érted" - olyan anya mondja, aki birtokolja a fiát.

"olyan lányokat fogtam ki, akiknek én voltam az első ... Ebből adódóan nem nagyon becsült meg nagyon egyik se. "-ez pontosan hogy is volt?

2015. szept. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

2: kedves válaszoló, ezt senki nem mondta. Egy árva lánynak is lehet sok kapcsolata.

3: kedves válaszoló, azért nem hiszem hogy ezért mondta volna, optimális esetben úgy szép, ha élnek a rokonok. ;)

4: kedves válaszoló, nem birtokol, ha birtokolni akarna, nem fog neki. Ez már többször bebizonyosodott.. "...ez pontosan hogy is volt?": úgy, hogy én húztam a rövidebbet. Szerintem ebből minden érthető.

2015. szept. 20. 00:22
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én árva vagyok és nagyon ragaszkodó,de az nem igaz,hogy minden árva ilyen,sőt inkább nehezebben kötődnek.Anyukád ezzel csak jót akart mondani.
2015. szept. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Általános vélekedés, hogy akinek nincs családja, az jobban szeretne kötődni valakihez, hogy stabil hátteret érezzen maga mögött. Gyorsabban szeretnének megállapodni, családot alapítani. Lehet nem mindenkire igaz, de sokakra igen. Persze közöttük is vannak, akik túlesnek az egészséges ragaszkodáson, és olyan mértékben függeni kezdenek az embertől érzelmileg, hogy megfojtják, amikor pedig szakításra kerülne a sor, öngyilkossággal fenyegetőznek. A lényeg tehát az, hogy a lelke legyen rendben az embernek, ne kolonc legyen, hanem társ.
2015. szept. 20. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Legutóbbi 2 válaszoló: nagyon köszönöm a válaszaitokat! :)
2015. szept. 20. 04:55
 9/16 anonim ***** válasza:
Előre sajnálom a lányt, aki majd a párod lesz. Lehet neki is jobb lenne egy árva fiú, egy "jótakaró" anyóstól megszabadulna!
2015. szept. 20. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Legutóbbi!

Ugye ezt most nem gondoltad komolyan?

2015. szept. 20. 06:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!