Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha érvelned kéne magad mellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha érvelned kéne magad mellett, hogy miért randizzon veled egy ember, mit írnál?

Figyelt kérdés
A kérdés megkívánja feltüntetésre a korodat és a nemedet is. :D
2015. szept. 9. 22:24
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Jézusom, a sok okoskodó meg humorzsak.

Zavarban vannak a kérdéstől.

Én azt írtam magamról, hogy mindig lehet rólam tudni, hogy mit gondolok. A (most mar) férjemnek biztos bejött a szövegem 😉.

40/n

2015. szept. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

#22

Ijáá...De vagány vagy.

2015. szept. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Mert felorult vagyok és velem sosem unalmas az elet:-))
2015. szept. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Jó fej vagyok, aktív (és jó) társaság, kicsit nyughatatlan, olyan nincs, hogy egy randin csak üljünk és ne történjen semmi. Ha mást nem, hát nevetünk a semmin. A randijaim jellemzően jól szoktak sikerülni :D


22/l

2015. szept. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

1.Nem vagyok rászorulva, hogy rá kelljen beszélnem bárkit is arra, hogy randizzon velem.

2.Nem akarok randizni senkivel sem.

3. Amúgy is férjnél vagyok.

4.De ha netán szingli lennék, akkor sem beszélném rá magam senkire. Az nem a nő dolga....


30/nő

2015. szept. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
ha loholnak az ember után ugye? térjünk vissza a földre emberek. a férfi dolga izéhez... mondom a valóságba. torz a köztudat. megmondom őszintén, és sohasem hívtam ramdizni lányt sehova. vagyis hívtam, de a leg bátortalanabb lány is jelezte érdeklődését, a randira híváshoz már nem volt mersze, hát megléptem helyette. legyen elég ennyi rólam. 14es voltam ismét.
2015. szept. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Ezt mind:



21F

2015. szept. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Mert én vagyok a böszme Feri.
2015. szept. 11. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Velem ne randizzon senki, utálom az embereket. 21L
2015. szept. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
ki nem utálja az embereket? csak annyi hogy ezt nem szokás kijelenteni
2015. szept. 12. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!