Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha érvelned kéne magad mellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha érvelned kéne magad mellett, hogy miért randizzon veled egy ember, mit írnál?

Figyelt kérdés
A kérdés megkívánja feltüntetésre a korodat és a nemedet is. :D
2015. szept. 9. 22:24
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Nincs szüksègem érvelésre, a látvány magáért beszél.
2015. szept. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
96%
Novellát Hitlerről.
2015. szept. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Kedves,barátságos,szerethető,segítőkész,érdekeit más miatt háttérbe szorító,bújós,imádnivaló személy vagyok.És hazudós.
2015. szept. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
azért mert egyszer élünk. nem minden arany ami fénylik, a szarvasgomba se fénylik, mondhatni rusnya de kibszott drága, disznók találják, de csak a kiváltságosok engedhetik meg maguknak XD nem vagyok holmi piaci árublablabla hogy reklámblabla. na mindegy is. minden nézőpont kérdése. csak egyszer lássa meg egy ember(lehetőleg hölgy) hogy mi fán terem az instant valóság, én beinvitálom a gyönyörbe. meg nem én döntöm el hogy külömb vagyok-e másoknál. döntse el az, akinek eldöntöttem hogy van joga hozzá.
2015. szept. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

Azt hogy a Kanári-szigetekre viszem randizni egy luxusétterembe.


23/F

2015. szept. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 Blade Bone ***** válasza:
Mint egy frankó Balázs shows vetélkedőn, ahol a fal mögöttiekből kell választani, az érvelések alapján. :D Én azt mondanám, hogy kedves vagyok, jófej, mint a rendőrök akik beengedik a migránsokat az országba, játékos, mint a medvebocs, egyedi mint a villámcsapás, rafinált, mint Orbán Viktor, ügyes mint a kerítést építő katonák, és harapós mint a fogatlan cápa. :D Vajon mért vagyok egyedül? :)
2015. szept. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 opened paradise ***** válasza:

"Jó bornak nem kell cégér..."

Kellek kellek,nem nem.

2015. szept. 10. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
ja kort és nenet is írok 18f. 14es voltam
2015. szept. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
jó lesz az nemnek is XD 19es voltam
2015. szept. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
14-nél pont van:D
2015. szept. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!