Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen egy mozis randi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy mozis randi?

Figyelt kérdés

Moziba megyünk randira, már nagyon sokat beszélgettünk, megismertük egy kicsit egymást, tehát nem tök ismeretlen a srác és most moziba fogunk menni. Viszont én még sose voltam mozis randin. Azon kívül hogy meredtek a vászonra szokott történni vmi? :)

22/l



2015. szept. 5. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy kis kézi rásegítés sunyiban... ha érted mire gondolok. De aztán nehogy lebukjatok, mert lesz ihaj, meg csuhaj!
2015. szept. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát az biztos nem lesz :D
2015. szept. 5. 17:03
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A mozis a legszarabb. Nem tudtok egymásra figyelni és egymással foglalkozni.


A valóságban kb. 0 mozis randin történik meg az első csók két fél között.

Utána üljetek be mindenképpen valahová meginni valamit, de még értelmesebb lenne, ha az egész mozizást kihagynátok, amíg össze nem jöttök egymással.

2015. szept. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A mozis randik csak a "moziban" néznek ki jól

Inkább igyatok egy teát, vagy sétáljatok valahol, sokkal tartalmasabb

2015. szept. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 opened paradise ***** válasza:

Én is azt preferálom elsőnek.

Előtte is,utána is lehet beszélni és az valahogy ellazítja az embereket,meg lesz plusz egy téma.

Utána persze üljetek be valahova.

2015. szept. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nőként nem tartom annyira rossznak a mozit randihelyszínnek, mint amit itt írnak. :) A kezdeti zavart elkerülheted, hiszen nincs "kényszerű" beszélgetés, illetve a finom jelzések is adják magukat, ha nyúlsz a kukoricáért, összeérhet a kezetek, illetve karotok, vállatok, esetleg lábatok összesimul... :) Mozija válogatja, hogy mennyire széles a karfa, de az átkarolós-vállra dőlve filmelős jelenet sem csak a filmben mutat jól, valóságban is belefér. Mi pl. mindig úgy mozizunk, minden tapi meg egyéb nyulkapiszka nélkül. :)

Mikor először moziztunk párommal, még csak randiként, én megfogtam a kezét, úgy néztük végig a filmet. Azóta is felemlegeti kedves emlékként, hogy mennyire boldog volt ettől, pedig apróság. :)


A mozi után tényleg érdemes viszont beülni valahova, kajálni vagy egy kávéra, hogy legyen tényleges beszélgetés is. :) Ahol pedig zavar ellen remek alapot szolgáltat a közös élmény... :)

2015. szept. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!