Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen filmet ajánlotok mozis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen filmet ajánlotok mozis randira?

Figyelt kérdés

Akció, romantikus, stb.. hosszú vagy rövid?

Ti milyen filmeket néztetek meg randin?

Sokadik randi lesz, és régóra ismerem, szóval nem baj, hogy nem tudunk beszélgetni, eddig még semmi nem volt köztünk, de most talán igen.

Mire számítsak? Hogy koncentráljak a filmre? :D Ő fog tudni a filmre, vagy ő is inkább rám fog? :D



2013. aug. 1. 22:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Inkább vígjátékot szerintem.
2013. aug. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
Csillagközi invázió
2013. aug. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
romantikus vígjáték
2013. aug. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
71%
Horror. Jó fosatósat és akkor félelmetekben egymáshoz bújtok.
2013. aug. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

A vak asszony visszanéz 2.

Véres lábnyomok a levegőben.

Te is a tiédet.

Nyald meg a tilinkóm 3.

2013. aug. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Akció, scifi, majd összebújtok, megfogjátok egymást kezét, amikor izgalmas jelenet van :)
2013. aug. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
86%

a farkas új részét.

életemben 1x néztem meg olyan filmet amit a nő választott dörti denszing 2,és olyan megsemmisülten mentem ki a moziból,mint még soha.

emlékszem összenéztem kifelé menet pár hozzám hasonló balekkal és az ő arcukról is ezt olvastam le.

olyan filmet válasz ami téged is érdekel,de nem hosszabb,mint 2 órás,vagy csak alig.

mert az igazi balfékek simán elvitték régen a gyűrűk urára is a nőjüket 3 órás,és azok a női fejek mindent elmondtak mikor vége lett a filmnek.

meg a nők alapból gyűlölök a fantasyt.

2013. aug. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
a farkast nem régen néztem, nagyon jó volt :D
2013. aug. 1. 22:59
 9/19 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigieket, jöhetnek még!

Na itt aztán mindenfélét írtatok :D

Igen mindenképpen közös megegyezés kell, nem akarnám, hogy rosszul érezze magát, és ő sem szeretné, hogy én rosszul érezzem.

Hozzám a romantikus vígjáték áll a legközelebb, és állítólag ő is szereti, szóval tök jó lenne, bár valami csókos jelenetben jól zavarba jönnék :S :D


Ő már régen volt moziba, én pedig sűrűbben járok, úgyhogy majd azt választom, amit szeretne, szerintem valami akciónak örülne, csak hát egy randira nem tudom jó lenne-e, mert abban még sok izgalmas jelenet sincs, ami miatt a kezéhez kaphatnék mondjuk :D

2013. aug. 1. 23:10
 10/19 anonim ***** válasza:
sztem horror vagy vígjáték. esetleg valami jó akció amiről utána sokat lehet beszélni
2013. aug. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!