Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen filmet ajánlotok mozis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen filmet ajánlotok mozis randira?

Figyelt kérdés

Akció, romantikus, stb.. hosszú vagy rövid?

Ti milyen filmeket néztetek meg randin?

Sokadik randi lesz, és régóra ismerem, szóval nem baj, hogy nem tudunk beszélgetni, eddig még semmi nem volt köztünk, de most talán igen.

Mire számítsak? Hogy koncentráljak a filmre? :D Ő fog tudni a filmre, vagy ő is inkább rám fog? :D



2013. aug. 1. 22:49
1 2
 11/19 regina201 válasza:
Romantikus
2013. aug. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
vígjáték, ha olyan alkat vagy akkor romantikus, meg esetleg olyan film, amiről sokáig lehet beszélgetni (pl. Eredet)
2013. aug. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nézzétek meg a Gru 2-t.
2013. aug. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
ja, a Gru 2 jó választás. vicces, van benne szerelmi szál, és a minyonok rohadt aranyosak :D
2013. aug. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Mindenképpen olyan filmre üljetek be, amit mindketten élvezni tudtok! Semmi értelme egy horrornak, ha te vagy ő nem szereti a horrort, és a romantikus film a fiúnak, a fantazy a lánynak nem jó..

Szerintem a legmegfelelőbb egy vígjáték lenne, de ez csak az én véleményem. :) Azokban általában vannak szerelmes pillanatok is, de disznó viccek is, tehát mindkettő félnek jó :)

Az a lényeg hogy mindketten jól érezzétek magatokat, és ha ehhez az kell, beszéljétek meg együtt mit nézzetek meg!

Ja, és nem csak egy horrornál lehet megofni a másik kezét... Nyugodtan lehet kezdeményezni egy vígjáték alatt is! :)

2013. aug. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Olyat aminek végig van valami nyálas aláfestőzenéje. Az pont fasza egy nonstop csókolózáshoz meg tapírozáshoz :PPP
2013. aug. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 .Rékaa. válasza:
Nem értek egyet azzal, hogy a nők utálják a fantasy-t :P pontosabban, nem minden nő.. :P
2013. aug. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

jó akkor helyesbítek:)

nem minden nő,mert végülis én is az unokahúgommal néztem,de ő egy komolyabb szélesebb érdeklődési körrel rendelkező nő.

akikkel meg randiztam akkoriban nők,kb agyfa-sz-t kaptak volna a gyűrűk urán.

egyszer láttam olyat is,hogy a mennyei királyságon kajak elaludt a csaj a pali mellett:))).

uh marad a másfél órás film nővel,mint a kabala pasi,meg a hasonló kis ostobenkó semmitmondó és RÖVID filmek.

2013. aug. 9. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Én most a párommal a női szerveket néztem meg (vígjáték), és sokat röhögtünk :D

A Red2 is jó volt :)

2013. aug. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!