Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit ajánlotok, hogy milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ajánlotok, hogy milyen ruhában menjek el vele a randira?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy az ex-pasimmal találkozok...nagyon nagy volt köztünk a szerelem, de vége lett, mert féltékenykedtem..:// vissza szeretném csábítgatni...érzem, hogy vele kell lennem és jövő héten találkozunk...nagyon, de nagyon csinos szeretnék lenni :) Mit ajánlotok mit vegyek fel? :) Siófokon lesz a randi..gondolom Balaton part...meg Mekibe megyünk vagy valami ilyesmi lesz a program :) Előre is köszi a válaszokat! 17/L

2013. ápr. 23. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:
63%

Siófokon strandidőben a mekiben..

fák logik :D

2013. ápr. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne öltözz túlságossan ki. Szerintem egy farmer egy kicsit csinosabb felső meg magassarkú bőven elég. Ha sétálgattok akkor pedig tornacipő. Sportosan elegánsan.
2013. ápr. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát a Meki az egy kib..ul romantikus hely. Pff.
2013. ápr. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Első találkozónk lesz január óta...mit romantikázzunk még?-.-" amúgy nem vagyok sportos alkat hanem az a csajos nőcis stílusom van ugyh sportosan nem szeretnék :)
2013. ápr. 23. 16:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Melyik ruhád tetszett neki leginkább? Na azt vedd fel.
2013. ápr. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Esetleg nem volt az exednek valami tuti ruhád (felső, nadrág vagy kiegészítő) ami nagyon tetszett neki rajtad?
2013. ápr. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Gondolom, majd hamburgert esztek...

Addig is egy kis kedvcsináló:D

[link]

2013. ápr. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
xDDD :D amúgy nem szeretnék olyat felvenni amit már látott rajtam :)
2013. ápr. 23. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!